Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 2. 10. 2015 14:36

Já jsem ještě lepší, já udělám kilometr běžně tak pod půl minuty. A pouze pravou nohou, zatímco vy k tomu potřebujete obě dvě.
ForeignerOnEarth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 2. 10. 2015 14:41

Callgaro: tak já to taky nehrotim, to nechám jiným, navíc běhání dělám spíš proto, že k tomu nepotřebuju nic víc než se vykopat ven. Taky už mi není dvacet.
Lotrandor
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 10. 2015 15:04

Callgaro: tvrdis, ze mame na Melniku rovinu, coz je dost usmevne tvrzeni pro kazdeho melnicaka, nejen triathlonistu :) Proto jsem to zminil. Mimochodem ja na Melniku nebeham, les (ktery jsem zminoval) tu ve meste nemame a rovnej moc neni:
Obrázek

Kazdopadne pokud to neni z me slohovky dostecne patrne, tak vytrvalostni beh jsem neuvedl proto, ze jsem v nem extra dobrej, ale proto, ze se zabyvam sportem vsetranne. Tedy ve zkratce od vytrvalostniho behu po sprinty, od spise "technickych" sportu po uplove. Aktivne, s dolozitelnymi vysledky. A pak prijde nejakej Majk s otazkou, jestli vim, o cem mluvim, pricemz se vytasi s argumentem, ze trenuje pod trenerem. No to nema chybu :D :D
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 2. 10. 2015 15:11

Teraz ocakavam, ze sa k tomu vyjadri Puntik, nech to ma grady :) a dalsich 40 stran.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 10. 2015 15:20

Puntik ma jine starosti...

Obrázek

:))
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 2. 10. 2015 16:06

Protože vyznávám zásadu, že fotograf se má vyjadřovat fotkou - a to svojí, věřím že férovost Petra Luňáka by mu nedovoila, aby se schovával za fotky cizí. To co vidím ale říká, že se pohybuje mezi neumětely až debily. Celkem příznačné. :-D

Kdo lítal volné tak ví, co se naběhá za A-dvojkou, když to fouká deset metrů. Vojenská míra byla 196/86 a tam kde už někteří z vyčerpání zvraceli, já byl ještě celkem v pohodě.
I když jsem byl svým okolím používán speciálně pro fyzicky těžké úkony, vždycky jsem přemýšlel, jestli není jiná cesta. Uběhnout pět kilometrů, dobrá když to má racionální důvod. Jinak je to ztráta času, který by se dal patrně využít lépe.

Vždycky, už od mala jsem preferoval cestu vynalézavého rozumu před použitím tupé síly. Asi i z toho důvodu jsem se nikdy nemínil hlásit do řad policie, přijímačky jsem dělal jinde. :-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 10. 2015 16:15

450m na 8km je celkem dost, to už rovinka nebude :-)
Já během tohle

Obrázek
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 2. 10. 2015 16:24

Chybaju ti tam mihalnice :)
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 10. 2015 16:37

Puntík píše:Protože vyznávám zásadu, že fotograf se má vyjadřovat fotkou - a to svojí, věřím že férovost Petra Luňáka by mu nedovoila, aby se schovával za fotky cizí. To co vidím ale říká, že se pohybuje mezi neumětely až debily. Celkem příznačné. :-D

Debil je predevsim ten, kdo nazyva GIF fotkou :tleskani :lol:
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 2. 10. 2015 16:39

Puntík se nechal vtahnout do debaty o sportu, nemůžu uvěřit.
Lotrandor
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 10. 2015 16:42

Uz se tesim az prijde tunta Punta s vygooglovanou definici gifu a ja mu vpalim jeho kulku do cela: neslovickar! :D
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 2. 10. 2015 16:51

Chlapi vy dnes jedete jak parní mlátička!
Premenujeme vlákno na pavlač! ;-)
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Puntík 2. 10. 2015 17:22

Petr Luňák píše:Uz se tesim az prijde tunta Punta s vygooglovanou definici gifu a ja mu vpalim jeho kulku do cela: neslovickar! :D

Tys ale magor, napsal jsem - "To co vidím ale říká, že ......" : :-\ :D Kde vidíš fotku nebo GIF, pomatenče ? :tleskani :tleskani

Takže si ty sám vpal kulku - nejlépe mezi kulky. Ne do hlavy, to bych přišel o zábavu, o debaty s největším exotem mezi majiteli fotopřístrojů.
:D
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fryw 2. 10. 2015 17:53

Aha, tak tohle znamená to "kopni do vrtule!"...
Fryw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 2. 10. 2015 18:58

pemar píše:Já jsem si vyhradil polovinu víkendů pro sport a zarezervoval týden před vánocemi na lyže.

Tak kazdy druhy vikend na sport mi pripomina moji snahu, kazdy druhy vikend zavody s tim, ze jednou za dva mesice na ostro a zbytek treninkove. Ale vydrzelo mi to pul roju predtim, nez se nam narodil Mata. Pak to bylo horsi. No a pak jsem sel ve firme o pozici nahoru no a bylo to jeste horsi....Ted se zacinam snazit 3x tydne kolo do prave (20+20), 3x tydme behat 10-10-20 no a obcas nejaka delsi akce. Ald v klidnym tempu na ultra uz nemam natrenovano. A to bych chtel jeste chodit lezt na umelou stenu. Ale ten cas nejak neni.... Aspon ze na foceni si ho porad v klidu najdu :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka