Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 10. 2015 08:30

No pinec bych s bedasem, či squashem fakt moc nesrovnaval, rychlí ukroky beru ale i tak bych řekl že zbylí dva budou poněkud náročnější.
Jinak průnik s PL máme v běhu, tak bych komentoval tuhle část. Hodinka a deset minut na 12km není zas tak moc, vzhledem k tomu že máte na Mělníku rovinky. Na 12km se pohybuji na 1:20 ale s 700m uhrnym převýšením (běham v kanonu Labe) taky mám mezi 90-95kg. Nicméně se nepovazuji za kdovijakeho závodníka, baví mě to, občas mám času více, jindy méně. Loni jsem běhal do 5km bez GPS, predloni vůbec.
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 2. 10. 2015 08:52

Clovek se sem dostane po dvou dnech a tady tohle. Tak to zase malinko zklidnime. Co kdo ma komu polibit si muzete psat po zpravach.

Hele nevypadli vam z toho prehledu narocnych sportu bezky? Tam se vzdycky udavalo, ze je nejvetsi vydaj diky tomu, ze zabira cely telo? Kdyz jsem pred lety jeste vic jezdil na kole, tak nas bezkama vzdycky strasil trener.

No kazdopadne se priznam, ze se sportem i s focenim to ted neni nic moc. Nejam mkn casu, nez by se mi libilo. Na foceni to jeste jde, ale nejak vic trenovat.. :-(
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 2. 10. 2015 10:49

Já jsem si vyhradil polovinu víkendů pro sport a zarezervoval týden před vánocemi na lyže.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Lotrandor 2. 10. 2015 10:52

Callgaro: za kolik jsi dával těch 5km? Já to dělám kvůli kondici a mám to nějak mezi 30-38 minut
Lotrandor
Moderátor

Odeslat příspěvekod chlapcisko 2. 10. 2015 11:52

Fíha, konečne debata, ktorej rozumiem, naposledy som zabehol polmaratón bez špeciálnej prípravy, len tak, lebo som mal chuť, za 1:57:19. Podľa odhadu mojich športových hodiniek by som ho, keby som chcel, zabehol aj za 1:37. Ale nechcem. A ešte boxujem a chodím do hôr. Strieľal som i z luku, aj keď to asi podľa Luňáka nebude šport. Tak kto dá viac? :)
chlapcisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 2. 10. 2015 12:00

No tak ja som tiež robil šport - nešport - ľubovoľná malokalibrovka a potom praktickú streľbu IPSC (to dodnes len tak - liga pupkatých pánov). Okrem toho voľný štýl pár rokov...
Inak celý život len bike rekreačne.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ltokar 2. 10. 2015 12:14

lukas_highenergy.cz píše:Hele nevypadli vam z toho prehledu narocnych sportu bezky? Tam se vzdycky udavalo, ze je nejvetsi vydaj diky tomu, ze zabira cely telo? Kdyz jsem pred lety jeste vic jezdil na kole, tak nas bezkama vzdycky strasil trener.

Bezky maju sice vydaj velky,lebo sa do toho dost zapocitavaju ruky, ale to este nic neznamena, v tom odkial ide energia je velky rozdiel .. plus cyklisticka namaha je viac lokalna. Bezky a plavanie je velmi dobra kondicna priprava na bicykel v zime. Mna najviac rozsekalo plavanie zo vsetkeho co som sa pokusal viac hrotit :D A beh do kopca.

Prepocet namahy na kalorie je uplne nezmyselny a o prakticky nicom nevypovedajuci. Telo pouziva spalovanie a energiu z roznych zdrojov a roznym sposobom. A je to cela veda.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 10. 2015 12:28

Lotrandor píše:Callgaro: za kolik jsi dával těch 5km? Já to dělám kvůli kondici a mám to nějak mezi 30-38 minut

Hele v podstatě netusim. Já to běhal fakt volně ani jsem nekoukal kdy jsem vyběhl a kdy doběhl. Já to mám o tom, že mám tempo mezi 6-7min na km a tím dokážu běžet poměrně dlouho. Když bych běžel petku, nebyl by asi problém ze sebe dostat čas na 4min/km tedy cca 20min ale proč se hnát, raději bezim dyl volněji.

1:57 je dobrej čas pro rekreačního běžce, já bych byl spokojený.

Jinak jestli chcete rasovinu, dejte si běh z nordic walking holema
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 2. 10. 2015 12:57

No, pozrel som si ten nordic running a je to strašná haluz. Asi by som si rozbil **** a zamotal sa do tých palíc.
Leda to obohatiť a bežať s dvomi monopodmi a na každom bezzrcátko olympus, jeden s širočinou a druhý na stredný tele... :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ltokar 2. 10. 2015 13:35

A 7osa stablizacia s firmwareom 4.123285434875.AAA by to paradne aj ustabilizaovalo.
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snopa 2. 10. 2015 13:37

jákýkoli sport považuji za neuvážený výdaj pracně strávených kalorií

ale v pohybu jsem furt, denně si dám tak 5-10 km chůze, nebo poloběhu po stavbě, k tomu cca 1 km výškový po žebřících na lešení, při tom ještě fotím stavební dokumentaci a večer mě bolí nohy jak po dvou časovkách na Tour de France :-)
snopa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 10. 2015 13:50

Callgaro píše:Hodinka a deset minut na 12km není zas tak moc, vzhledem k tomu že máte na Mělníku rovinky. Na 12km se pohybuji na 1:20 ale s 700m uhrnym převýšením (běham v kanonu Labe) taky mám mezi 90-95kg.

Tohle ve vlastnim zajmu nerikej hlavne pred zadnym z ucastniku kazdorocniho melnickeho triathlonu, strasne by se ti bud vysmal, nebo zatukal na celo :-D
Jinak 90-95 je slusnej rozstrel, takze ve vysledku ses klidne o 7kg lehci, chapu to spravne? :D
A ne, jedna dvacet neni zadnej super cas, nejsem maratonec, nikdy jsem nebyl. Ctvrtku jsem mel naposled zmerenou za 58s a stovku za 11,8. To jen pro srovnani.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 10. 2015 14:03

Viděl jsem nějaký tvůj slide z endomonda kde jsi měl v podstatě rovinku, nějakých 150-200m na deseti kilakach, jestli se nepletu. Argumentovat triatlonem je nesmysl, u nás se běhá ultratrail od Lasportivy nějakých 50km stoupání tam maj více než slušný. Nebo wintermann, doplaves do Děčína 3km v Labi, pak 150km kolo do Lužických hor a odtud 42km běh na Ještěd.
Ale bavime se o tom co kdo běhá, ne o tom co se kde může běhat přeci.

-- 2. 10. 2015 14:15 --

Jinak nechci se měřit, v podstatě toho letos moc nabehano nedam ani 2x týdně a teď jsem měl měsíční odstavku (dovolená a nemoc) a to jsem si chtěl naplánovat pulmaraton v ČŠ
Ta hmotnost klesá na začátku bylo 105 a byl jsem jak becka. 90kg je ok,ale míň nechci

-- 2. 10. 2015 14:20 --

Podle endomonda mám 187km letos, ještě k tomu něco prihodim, ale 300nedam
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 2. 10. 2015 14:25

Tak to ja mam ty casy o dost lepsi, okolo 8 minut na 1500m na ovalu.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 2. 10. 2015 14:29

To su tu vsetci namakani bezci/sportovci ? :D
ltokar
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka