Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod FotoABC 6. 9. 2015 19:57

Konečně se vám musím k něčemu přiznat! Jsem svoje babička a nikdy jsem nedržel v rukou žádný Nikon. Fotografuji pouze Ricohem a přepisuji to v EXIFu.
FotoABC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 6. 9. 2015 20:00

Čekání se vyplatilo, Tomášův coming out je tu. Kdo dál? :)
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 9. 2015 20:01

Tome tohle priznani u tebe nema vyznam - jako.priznat se ganec ze nema PENa, ale foti Nikonem. Nebo PL ze ma tri PENy, kazdy v jine barve aby mu ladili ke kosili a foti hlavne s nima, to by bylo neco na zaver...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ltokar 6. 9. 2015 20:12

kozakm píše:Sakra, upravuju fotky a prošvihnu to.
Tak gratulace céčkovi a do další tisícovky hodně štěstí, zdraví a spokojenosti všem!

V skutocnosti to dal lukas_highenergy :D, pretoze prvy post, ktory to vlastne vsetko spiskal neexistuje .. netusim preco :shock: Ak clovek chce zistit, preco vlastne sa tolkotoho napisalo v 1000covkovem threadu, tak nevie preco :hm
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 6. 9. 2015 20:15

15 000 postu. 1000 je stran.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metatron 6. 9. 2015 20:17

Gratulujem pani a na zdravie ! :-D
metatron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 6. 9. 2015 20:21

Puntík píše:Petr Luňák, není ti to trapné ? Jak malý kluk, co mu nechtějí koupit nějakou hračku..... :/

Pripomel si mi nazoroveho oponenta z youtube, co v komentarich plakal, ze pry nevidel me fotky a kdyz jsem mu napsal, ze to je otazka dvou kliknuti, tak obratil a najednou uz pry nema naladu nejake me fotky videt. To je tak obrovske odkopani se, tak obrovsky epic fail, ze v tehle chvilich mi je vazne trapne, trapne za vas :D :D
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 9. 2015 20:32

Musim rict, ze to Chateau Bzenec neni uplne spatny. Asi bych mel tu garaz projit a zjistit, co tam je. Od doby co byla zena tehotna sem to nejak prestal resit...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 6. 9. 2015 20:58

Tak 2016 má přijít bezzrcadlovka od Nikonu a od Canonu. Nebude třeba měnit bajonet. Se mnou to ale asi nehne, Nikon nebude mít hledáček. Ale bude o čem diskutovat.
pemar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 6. 9. 2015 21:06

Takže také blahopřání -ce (tedy nejen k fotkám) i když už jsem to evidentně prošvihnul. Ale mám tu něco rozdělané a ruce zapatlané od vteřiňáku, nešlo to dřív. Také by nám mohl k této příležitosti FotoABC prozradit, kam a proč se ztratil jeho úvodní příspěvek. Nebo ne, trocha tajemna do zdejších "odkopaných" vztahů neuškodí.
No a do další tisícovky... kdo ví... :-))

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 6. 9. 2015 21:15

Tak dám k tej tisícke môjho mladšieho z mobilu. Dôkaz o zlých návykoch čo chytáme v detstve. Ponúkol som mu LV, ale chcel hladáčik ako tato. Z toho veru Ganec nevyrastie...
Dávam to sem z mobilu, tak soráč za úpravu, frankovka už zaberá! :D
Přílohy
kh.jpg
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blacksquare 6. 9. 2015 22:58

Melancholický Trol píše:A kdyz uz mame ten slavny den, tak prechazim na K3 II, 15, 40, 70 a vyhledove 18-35.
Oprava: misto 15 patri 21.

Taky mi zanedlouho přibude do "rodiny" Pentax, konkrétně 67. Uvidíme, jak rychle mi ho kluci japonský pošlou :)
blacksquare
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 6. 9. 2015 23:46

Ne že bych nepřál, ale závidím. :-)
Ať slouží. :-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 6. 9. 2015 23:58

.
ForeignerOnEarth
Návštěvník