Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod .ce. 6. 9. 2015 19:39

Callgaro píše:Jinak já teda k tématu kritiky fotografií. Moc kritiky mi nikdy nepomohlo, byť jsem pár fotek předělal když jsem někde ulitnul.

Mne pomohla,ale vyfiltroval som si,kto a ako mi pomohol kritikou.A to do tej miery,že postupne som sa vyprofiloval.Samozrejme cez to povestné čím,ako a hlavne prečo.
Čím už neriešim,ako občas a prečo neustále.
:-D

..mám nejakú prémiu??
:D
.ce.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 9. 2015 19:40

A je to tady!!!
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 6. 9. 2015 19:40

Já tu mám Talisker Port Ruighe. Jednak kvuli Silvestru, jednak za celodenni hlidani caparta...
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 9. 2015 19:41

Stav se u me na Bzenec - prave sem ho bouchnul. Jen nevim, co si bude myslet manzelka, az se vrati s klukem s hriste a ja tady popijim bublinky! :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod chel 6. 9. 2015 19:42

1000!!!!
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 6. 9. 2015 19:44

A kdo jiný jak .ce :-)
Tak gratulace všem zainteresovaný, děkujeme digiarene za prostor, manželkám za čas, výrobcům že nám dělají masinky, vynálezu fotografie, adobe a samozřejmě i olympusu, bez něj by to nešlo.
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 9. 2015 19:46

Tak se nekdo k necemu priznejte jako ze na zaver a muzeme to tady ukoncit se vsi paradou a stylove jak u toho Cimmermana :-D Ted to ceka na Gance, PL + Puntika (tady by bylo potreba dohromady) pripadne i pemar by to mohl nejak slusne zakoncit pote, co to tady rozjel...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod kozakm 6. 9. 2015 19:46

Sakra, upravuju fotky a prošvihnu to.
Tak gratulace céčkovi a do další tisícovky hodně štěstí, zdraví a spokojenosti všem!
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 6. 9. 2015 19:46

Ja si dam pivo...a rum ! :D
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 9. 2015 19:48

kozakm píše:Sakra, upravuju fotky a prošvihnu to.
Tak gratulace céčkovi a do další tisícovky hodně štěstí, zdraví a spokojenosti všem!

Ja myslel, ze by se to spis mohlo slavnostnr zakoncit, archivovat a rozjet neco jeste prubojnejsiho.... Treba by mohli dorazit o generaci mladsi fotici uz je mobily...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 6. 9. 2015 19:49

A kdyz uz mame ten slavny den, tak prechazim na K3 II, 15, 40, 70 a vyhledove 18-35.
Oprava: misto 15 patri 21.
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dadajax 6. 9. 2015 19:51

lukas_highenergy.cz píše:
Ja myslel, ze by se to spis mohlo slavnostnr zakoncit, archivovat a rozjet neco jeste prubojnejsiho.... Treba by mohli dorazit o generaci mladsi fotici uz je mobily...

Přesunout se do vlákna "Kdy nahradí mobily bezzrcátka?" ? :)
dadajax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FotoABC 6. 9. 2015 19:52

A je to tady! Historická chvíle! Takové fotografické Nagáno! Mount Everest pokořen! Taky se ohřeju na stránce slávy! Dokázali jsme to, chlapi, dokázali!
Na pokraji smrti hladem, na pokraji smrti vyčerpáním, ale stálo to za to! Je dobyt!!! Jdu směrem k zrcadlovce a už jdu k bezzrcátku!! K zrcadlovce ... a k bezzrcátku!!!
FotoABC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 9. 2015 19:54

No me kdysi napadlo, ze pokud to dojede do 1000 a nebudu mit vyreseno jinak, tak si koupim na ty rychle akce na horach nejakeho miniaturniho pena s 1-2 pancaky... Akorat vcera sem misto pena za obdobne penize koupil bryle (jak je nekde hezky opracovane drevo, tak me to vzdycky dostane), tak mam smulu.... :-D

Takze vlastne u me nahradily bryle bezzrcadlovku. Jo a mam je i se sklem od Zeisse (to sem se nachytal taky) :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 6. 9. 2015 19:55

Ja jsem ve slavny den nafotil outoodorovy rekord 305 fotek. Vono taky bylo 30 tymu a nektery mely B a C. Straslivej komunal. Za trest mam polovinu fotek hasicu rizly v kotnicich. Nejvic me bavilo fotit co nemam.
Přílohy
20150905-_MG_7098.jpg
Radek71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka