Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod ltokar 14. 12. 2014 21:38

.. a my to potom dostaneme do serverovne a nadavame .. to poznam :D :D
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 12. 2014 21:42

reign píše:
Cindy557 píše:http://olympuspomaha.cz/?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_content=turista&utm_campaign=nadace2014

tradičně trapný, to musel vymýšlet hodně zakomplexovaný idiot

Ta reklama je jakoby dobre vymyslena a pokud bych to mel vymyslet, tak takto nejak bych to chtel udelat. Musis tou reklamou vytvorit jakoby atmosferu situace a cilovka jsou nepouceni lidi. Staci se divat jak lidi funguji. Pred 10 lety jsem sedel v fastfoodu a vedle sedeli dva tricatnici, jeden manipuloval s casopisem a vypadl kridovej letak, tak to zvedl, polozil na stul a byla to reklama na Olympus a na prvni strane bylo neco jako "Olympus - technologicky leader" a pod tim ty jeho bomby, cisteni cipu, telecentricka soustava apod. No a ty lidi to uplne prijmuli bez nejakeho podezreni, bavili se pak 10 minut o tom, ze Olympus je Bentley a Nikon BMW a ze vlastne ani nevedi, jestli ostatni vyrobci fototechniky uz nekrachli apod. To je cilovka.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cindy557 14. 12. 2014 21:44

No, ona ta reklama paradoxně není, i když se tak tváří, zaměřena na majitele zrcadlovek, ale na ty, kteří teprve přemýšlí, co koupit.....

Jo, jo, souhlasím s Radkem71.
Cindy557
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 12. 2014 21:47

ltokar píše:.. a my to potom dostaneme do serverovne a nadavame .. to poznam :D :D

Zrovna jsem 2x DELLU vracel kalkulaci, poprve do 2,5 slotu nakonfigurovali 3,5 disky a podruhe zase jina chyba. Kazdy den 30 chyb, z toho 2 moje. Pak me vola IT zakaznika, ze PPL dovezlo dve palety neceho blbe... nechapu, tolik chyb v tomto oboru....
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 14. 12. 2014 21:57

Deň mimo a normálne nestíham čítať! Chlapi, vy jedete jak parné mlátičky! :)
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod FotoABC 14. 12. 2014 23:52

Jak byla teď ta předváděčka Olympusu, na kterou jsem si k porovnání vzal svou zrcadlovku, tak jsem tam přišel a funíc a hekajíc jsem se jim s Nikonem D7100 viditelně v ruce zhroutil na stůl do těch foťáků. A když se divili a lekli se, že mám zdravotní potíže, tak jsem jim řekl, že se jenom chovám podle té jejich reklamy, že přeci správně podle nich mám trpět pod vahou zrcadlovky a že kdybych přišel na akci Olympusu a nesl si zrcadlovku bez obtíží, že by to mohli považovat za provokaci, takže jsem jim chtěl udělat radost, že svět funguje podle nich. Pak teprve se zvládli vrátit do své role. ;-)
FotoABC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 15. 12. 2014 00:02

Oni to mysli v urcitych konfiguracich, ne nejaky zaklad 7100 s setakem. Ale treba kdyby prisupel Kozak s 1D s 400F2,8 nebo tak neco.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FotoABC 15. 12. 2014 00:05

No D7100 + Sigma 18-35/1.8 rozhodně není stejná váhová kategorie jako D3200 + 18-55. No a je to jinak dostatečně blbá kampaň na to, aby si zasloužila zašvejkovat.
FotoABC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 15. 12. 2014 00:13

Nebo se zrcadlovkou na postroji, i když už nejsou vedra a opruzený krk tak snadno nehrozí.... :-)
Jinak souhlasím, nejedna kampaň si zaslouží podobné přízvisko. Třeba cyklostezky v Praze jako řešení dopravní situace. Ideálně ze Žižkova na Prosek nebo z Vinohrad na Břevnov, bez ohledu na počasí...... :-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 15. 12. 2014 00:39

Lotrandor píše:Ganec: nevim jak to lépe napsat, ale prostě když ty zkušenosti nemáš, choď kolem toho opatrně. To s tím zobrazováním bodů ti vysvětlil Biggles, nejspíš i bracho, ale ty místo aby ses zamyslel, tak do toho jdeš po hlavě.
Brácho mi to vysvetlil štýlom "nepozeraj recenzie a videá na ktorých sa zobrazujú zaostrené body pri trackingu, je to len propaganda a v skutočnosti nič také neexistuje, vyskúšaj si to v praxi".
Tak som to tu napísal, lebo mi to prišlo zaujímavé.
Na čo mi Biggles tvrdil že klamem. Nič nevysvetľoval, len vyrýval.

Stále nechápem ako som mal okolo toho chodiť opatrne?
Proste opísal som skúsenosť ktorú som mal.

Lotrandor píše:Navíc obecně nerozumím tvojí potřebě pořád se vymezovat proti zrcadlovkám. Prostě to AF-C .. blabla .. ale tady jsme v tematickém vlákně a předmětem sporu je AF-C
Nie, vlákno je bezzrkadlovkách a o zrkadlovkách.
Len vy to vždy zúžite len na AF-C. Čo už prestáva byť sranda, keďže zisťujem že ani to vaše slávne AF-C nie je user friendly...
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod qwerts 15. 12. 2014 07:27

Gance, videl si to video od PL? Ja myslim ze ten ostrici bod vidim, neverim ze Canon ty body taky neukaze.
qwerts
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 15. 12. 2014 08:25

FotoABC píše:Jak byla teď ta předváděčka Olympusu, na kterou jsem si k porovnání vzal svou zrcadlovku, tak jsem tam přišel a funíc a hekajíc jsem se jim s Nikonem D7100 viditelně v ruce zhroutil na stůl do těch foťáků. A když se divili a lekli se, že mám zdravotní potíže, tak jsem jim řekl, že se jenom chovám podle té jejich reklamy, že přeci správně podle nich mám trpět pod vahou zrcadlovky a že kdybych přišel na akci Olympusu a nesl si zrcadlovku bez obtíží, že by to mohli považovat za provokaci, takže jsem jim chtěl udělat radost, že svět funguje podle nich. Pak teprve se zvládli vrátit do své role. ;-)

A umíš si predstaviť, že v realite väčšine ľudí zrkadlovka pripadá fakt obrovská a ťažká? Totálnej väčšine ľudí okolo mňa okrem fotografov pripadla ako totálna obluda aj 40D+70-200/4 a tvrdili, že by sa s tým v živote nevláčili...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 15. 12. 2014 09:00

Na to si stezuji hlavne zenske, pritom jsou schopne tahat ctyrkilove kabelky plne harampadi, vcetne listku do satny z roku 1987.
A kdyz jim do te jejich hrkajici a sustici prenosne plasicky na spacky neco spadne, mavnou rukou a reknou:"To najdu az doma".
Ja jsem chodil s jednou a ta nosila v kabelce kombinacky...
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 15. 12. 2014 09:10

bob222: ved to obluda aj je :D
Melancholický Trol: kombinacky v kabelke, tak tej si sa mal drzat :)
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 15. 12. 2014 09:23

A aby toho nebylo malo, tak mela diplomku nejak "Technologie vareni piva" nebo co...
No a nejak to s ni nedopadlo, no.
Melancholický Trol
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka