Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod DUDISKO 14. 12. 2014 19:21

kašlite na to..
dajte si.. každý na čo má chuť :-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 14. 12. 2014 19:30

Ganec: nevim jak to lépe napsat, ale prostě když ty zkušenosti nemáš, choď kolem toho opatrně. To s tím zobrazováním bodů ti vysvětlil Biggles, nejspíš i bracho, ale ty místo aby ses zamyslel, tak do toho jdeš po hlavě.

Navíc obecně nerozumím tvojí potřebě pořád se vymezovat proti zrcadlovkám. Prostě to AF-C mají z principu zvládnutější, stejně jako kopu jiných věcí. To nemá nic společného s tím, že by se nedalo fotit čímkoliv jiným, když tedy rezignuji na těch pár disciplín, kde zrcadlovka stále má co říct. V consumer segmentu se to otáčí, možná ne tak rychle jak by sis přál.

Tvoje vymezování se vůči zrcadlovkám, stejně tak jako to samé u českého zastoupení Oly, svědčí o velké nejistotě a malém sebevědomí. Není o mě slyšet, tak se přilepím na někoho o kom slyšet je. Výsledkem je, že jsem přílepek, co strašně moc ječí, já jsem tady, zatímco si nikdo moc nevšímá. Proč taky, když otravně ječí.

Puntík: v obecné rovině, máš možná pravdu, ale tady jsme v tematickém vlákně a předmětem sporu je AF-C. Argumentovat v tu chvíli tím, že se taky fotí produkty není nijak zvlášť silná pozice. Nediv se, když se ti pak nedaří ji ubránit. A vzhledem k počtu příspěvků na dané téma se ti to nedaří.

BigglessO27: Sony AF-C neumí ani u A77II :), psali o tom na internetu. Ale vzhledem k ceně některých skel bych to možná oželel.

-- 14. 12. 2014 19:30 --

DUDISKO: rum by nebyl? (ale ne z brambor :))

-- 14. 12. 2014 19:31 --

Cindy557: přesně o tom mluvim

-- 14. 12. 2014 19:32 --

btw, přesně tenhle týpek pak lidem vykládá, jak jsou ty zrcadlovky nemožný. to už je nějaká nemoc či co
Lotrandor
Moderátor

Odeslat příspěvekod Puntík 14. 12. 2014 19:35

.ce. píše:tipnem si ucho..

Dá se, smáznout tu špičku by fotce neuškodilo. Ale přestože jsem měl tvoje fotky velmi rád a tvých názorů jsem si vždycky vážil, tentokrát pomlčím, jsem zvědav se zda se zdejší umělecké špičky vytáhnou s něčím jiným, než s obvyklými kyselými hrozny..... ;-) :-D :-D

Lotrandor, já bráním to, že fotografie je mnohovrstevnatý obor a v něm je velmi málo rigorózních pravd.
A také to, že toto vlákno je vláknem čistě hospodským a pokud se v hospodě někdo silácky rozkřikuje, bývá většinou vynesen ven. Což bohužel tady nejde. :-\

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 14. 12. 2014 19:36

Lotrandor: No Mark II je prej výrazně lepší, nicméně ze soního AF-C trauma naštěstí nemám ;-)
BigglesO27
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 14. 12. 2014 19:39

rum je ale len v umelej fľaške a na fotenie nič moc.. ale akurát srkám budvar 12tku.. a je to fajn :-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 14. 12. 2014 19:54

DUDISKO: já piju jen ten co jmenuje po prezidentovi Kuby :)

Puntík: stejně, kontext. A dále, můžeme ostřit ručně ne, dělalo se to tak po většinu doby, co fotografie existuje. Tak proč to komplikovat. Zůstaňme u toho ryzího, to jediné má smysl :)
Lotrandor
Moderátor

Odeslat příspěvekod ltokar 14. 12. 2014 20:00

Ganec píše:ltokar: moje vyjadrenia naozaj nie sú klamstvá/manipulácie, to len niektorý v nich hľadajú to čo som v nich povedať nechcel.

Potom uz je len jedno mozne vysvetlenie, ale nerad take veci pisem. Domysli si sam. Ale samozrejme, velmi dobre vies, co robis :)
Btw, co sa tyka toho bezhlaveho fotenia , skutocne sa zamysli chvilku nad tym, doniest 4000 fotiek z jedneho pitomej akcie. Stale nemas v PEN vylucne elektronicku uzavierku, cize 50tisic fotiek a cakaj, ze si ho budes musiet servisovat. Mozno vydrzi 60,70,80tisic .. ale viac len zazrakom. Su 2 pristupy k foteniu, jeden, ze viem kedy cvaknem a co z toho vylezie. Druhy, cvakam ako sialenec a snad tam nieco chytim. Ja davam prednost tomu prvemu, preco .. ais nemusim vysvetlovat. V pripade, ze by som dal prednost druhej variante, zapnem asi video :)

ostatni: pol dna som to tu nepozeral a 3 strany :shock: .. majitel fora musi mat radost z reklamnych klikov (ak este funguju) :D :D

-- 14. 12. 2014 20:03 --

DUDISKO píše:rum je ale len v umelej fľaške a na fotenie nič moc.. ale akurát srkám budvar 12tku.. a je to fajn :-)

AK zanedbam, ako chutia ceske piva z malych pivovarov /zatial no.1 je z klastora Zeliv, tak jedine co ma zmysel pit, je napr. tankove pivo Plzen (eventualne ak sa niekde capuje zo solidneho domaceho pivovaru). Ale ta tankova Plzen je dobra .. Eurovea ju maju v Kolkarni.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 14. 12. 2014 20:06

Puntík píše:A také to, že toto vlákno je vláknem čistě hospodským a pokud se v hospodě někdo silácky rozkřikuje, bývá většinou vynesen ven. Což bohužel tady nejde. :-\

Zdravím

V hospode nejses anonymni a uz zrovna tebe vidim, jak nekoho vynasis, ty silaku :lol:
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 12. 2014 20:38

Nejvíc tady vážím já!
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 14. 12. 2014 20:52

To přirovnání k hospodě mne celkem pobavilo, aniž bych posuzoval něčí bojovou úroveň (PL) či únosnost (R71) tak milý Puntíku, takového provokatéra jako ty jsem ještě v reálu nepotkal, ber to trochu jako poctu, jsi fakt jednička! Takových Ganců člověk potká dost, ale je s nimi celkem nuda.
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 14. 12. 2014 21:02

Provokuji, že.... nenadávám druhým (Gancovi).... tedy bez příčiny..... ;-)
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 14. 12. 2014 21:08

Radek71 píše:Nejvíc tady vážím já!

To sa necudujem, aby jeden dokazal odvliect poriadne diskove pole, tak musi ho byt kus :D
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 14. 12. 2014 21:30

Cindy557 píše:http://olympuspomaha.cz/?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_content=turista&utm_campaign=nadace2014

tradičně trapný, to musel vymýšlet hodně zakomplexovaný idiot
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 12. 2014 21:36

Jeste hur Itokare, ne ze bych ho nikdy nevidel v racku, ale nikdy jsem se ho nedotkl. Ja jsem ten typ co zere v restauraci prazmu a o polich si jenom vyklada a vodedrou to jini.
Radek71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka