Trnkobraní

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod stehlikt 18. 8. 2010 16:12

Čau, chystáte se někdo fotit na Trnkobraní? já tam budu fotit pro vychytane.cz, tak s kým se tam budu moct potkat?:P :))
stehlikt
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod never 19. 8. 2010 15:53

Já budu fotit český hrady a dvat fotky na dva servery a co? Achjo, Tvoje první akreditovaná akce? Já Ti věřím, že máš radost, ale zbytečně tím nespamuj fórum,... :-\
Canon EOS 6D...víc na webu :-)
never
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 19. 8. 2010 16:29

Já dávám na pět webů a do dvou novin.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stehlikt 19. 8. 2010 17:10

sorry že sem něco napsal...jen sem chtěl poklábosit nebo tak a chtěl jsem vědět, jestli tam bude i někdo odtutd.. jestli ti to připadá jako spam tak to nečti...opravdu nepotřebuju machrovat...
stehlikt
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropsyy 20. 8. 2010 13:59

Nic si z toho nedělej, foti prd a závidí.
Trnkobraní je určitě fajn, užij si to tam. Mne tam bohužel nepotkáš, ale moje škoda :-)
dropsyy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod irmo 20. 8. 2010 14:16

on sa len pita kdo tam bude a vy sa tu zacnete vystatovat, pretekat kdo ma dlhsieho/vacsieho/drahsieho atd ... njn cesi .... bohuzial my slovaci sme rovnaky :D
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lazyone 20. 8. 2010 16:42

klidek panove, klidek!
lazyone
Návštěvník

Odeslat příspěvekod never 20. 8. 2010 18:04

Martin Kozák zcela jistě fotí prd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Šlo mi jen o to, že kdyby se tady měl každej ptát a "chlubit" tak bysme tu mohli číst jen to.
Canon EOS 6D...víc na webu :-)
never
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zuzkys 20. 8. 2010 18:15

Až na to, že ten kdo fotí prd bylo myšleno na tebe never.......

Nechápu takovou reakci... Co je na tom špatného, že se někdo zeptá zda někoho někde nepotká? Nic, běžné. Jediný kdo se tu chlubí jsi ty never.. nějak blbě chápeš.
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dropsyy 20. 8. 2010 18:21

potrefená husa se vždycky ozve, tak asi tak :-))
rozumní pochopili, machři machrují dál...

Souhlasím s názorem výše. Co je špatného na tom zeptat se, jestli někoho na nějaké akci nepotkám?
dropsyy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod never 20. 8. 2010 18:54

Nebudu zkoumat, z čeho jsi usoudila, že fotím prd, nicméně, nemyslím si, že bych byl jeden z těch typů, kterej by víc kecal, než fotil 8-P

Jde o to, že navštěvuji víc fór a tady tohle je "zaneřáděný" neskutečně. Denně se tady objevují debilí dotazy, lidé jsou líní hledat a já se snažím vést pořád boj s větrnými mlýny.

Musíte sami uznat, že kdyby se tady každej ptal kdo kde bude na jaké akci, tak by to tady vypadalo strašně. Kdyby založil téma, které by se dalo využívat dále a neobsahovalo by jen " dostal jsem svoji první akreditaci, s kým tam můžu pokecat? " Nic bych proti tomu neměl,...

Nechápu vaše podrážděné reakce, nicméně, jaké si to tady uděláme, takové to tady budeme mít, že,...
Canon EOS 6D...víc na webu :-)
never
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 20. 8. 2010 21:48

//Pety: Sorry, ale tohle téma zamykám, nemá to smysl.
Pety
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků