Interkamera - co čekat?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod durandal 5. 11. 2009 20:12

Ahojte všichni,

těšil jsem se na Interkameru v Brně, ale nemohu najít, kdo tam vystavuje. Mohl bych požádat někoho, kdo tam byl, jestli by nenapsal krátke "review" co je tam k viděni, stoji to za ty prachy? Rád bych si osahan nové zrcadlovky a kompakty od Canonu a jiných výrobců, je tam ta možnost? Před dvěma lety byla myslim, minuly rok tam bylo prd (až na Saudka).
Díky za informace, přeji dobré světlo...
durandal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fotohans 6. 11. 2009 17:05

Není na co se těšit, jeden poloprázdný pavilon a prd co k vidění. Pokud sis nezajistil vstupenku zdarma - vyhozené prachy.
Zde by měla být ještě snad možnost získat pozvánku od Zoneru (divné že ještě jsou, asi o ně taky není moc zájem), po registraci na stránkách BVV pak získáš voucher, který na pokladně vyměníš za vstupenku.
http://www.zoner.cz/partneri/bvv.asp

Pokud máš možnost navštívit prodejnu Oehlingu v Klatovech, nebo Megapixel v Praze či v Brně, možná i 3kodu v Praze, budeš na tom ohledně ohmatání si nových foťáků mnohem líp.

více viz diskuze o tohoto článku - http://www.zive.cz/sc-4-a-149650/default.aspx

Mimochodem Canon tam letos tuším není vůbec :-)
fotohans
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Boban87 6. 11. 2009 18:49

Musim se pridat k naprosto negativnimu nazoru. Vesel jsem do PRAZDNEHO pavilonu. Musel jsem se jit presvedcit znova ven, jeslti se opravdu jedna o pavilon s interkamerou. Vevnitr je jednim slovem NIC. Jeden vetsi stanek Zoneru, pak druhy mensi Fuji tusim. Pokud mas fotak s dalkovym odpalem blesku, muzes si vyfotit modelku. Za timhle vsim jsem se tahnul 2x 200km v domneni, ze neco uvidim. Je tam galerka s par fotkama, parkrat denne jsou tam nejaky fotokurzy. Rozhodne NECEKEJ stanek Canonu, Nikonu apod. Navstivil jsem tento rok hodne veletrhu, ale ten Brnenskej (cast s interkamerou) to je rozhodne "odpad roku". Celou zpatecni cestu domu jsem premejslel, jestli to organizatori mysleli vazne, nebo jestli to byl vsechno jenom takovej vikendovej vtipek, strasna ostuda. Zdar.
Boban87
Návštěvník

Odeslat příspěvekod karmy 6. 11. 2009 20:04

Canon s Nikonem totiž vystavovali na Digifóru, zase tam chyběla Fuji či Panasonic (alespoň já jsem je tam neviděl, ale je možné že jsem je přehlídl). Ale k vidění tam toho bylo spoustu, za 100 Kč zákl. vstupného naprosto bomba. Příště teda zkusit tam ;)
karmy
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků