Mam si koupit 50 mm 1.4 Canon?

Diskuze o objektivech, filtrech a předsádkách

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Cooba 12. 3. 2008 17:02

Hele tohle sklo mám a je naprosto famózní, jestli Tě jen trochu zjímá potrét a detal jdi do něj!
Cooba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cooba 12. 3. 2008 17:05

Famózní sklo, pokud Tě jen trochu zajímá potrét či detail. Sám ho mám.

Pokud chceš, koukni na http://www.paladix.cz/bazar/index.php?adid=48980
Cooba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod a02 12. 3. 2008 18:10

Cooba píše:Famózní sklo, pokud Tě jen trochu zajímá potrét či detail. Sám ho mám.

Pokud chceš, koukni na http://www.paladix.cz/bazar/index.php?adid=48980a/quote]

Na paladixu je to pro mne drahe.
Uz ho mam v kosiku za $319.99, coz pri soucasnem kurzu je vyhodnejsi.....
a02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Crazy_Ivan 13. 3. 2008 10:08

Ano 1.8 ma jen petilamelku ... naproti tomu 60tka ma kruhovy typ 7mi lamelove clony ;-) .... uvazuji ze ho prodam, tak kdyz nabidnes slusnou cenu je Tvuj :-D
R09 - Zkáza megapixelů
Crazy_Ivan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cooba 13. 3. 2008 14:57

Vyhodnejsi?! Uz jste takhle neco z USA objednaval? Ja ano a vezte, ze celnici jsou pekne kur.., krabici si v klidu otevrou, a napari Vam clo dle vlastnich tabulek (kde jsou ceny zbozi nesmyslne vysoke) a to i pri oznaceni "gift". Vlastni zkusenost. napiste email, muzeme pokecat po telefonu:-)
Cooba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cooba 13. 3. 2008 14:59

Co je slusna cena podle Tebe? klido napis email a uvidime zda se dohodnout. Ale do zadnyho "dumpingu" nejdu, jednak tohle sklo se proda v poho a druhak s dovozem je tolik sra.., ze se to vyplati koupit v CR:-)
Cooba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Crazy Ivan 13. 3. 2008 15:04

Nabizim ho za 8 tisic na paladixu, novy se prodava u nas z 10500, nejsou na nem znamky pouzivani, ma 15mesicu zaruku, je k nemu spickovy uv HOYA UV HMC a vsechny doklady. Neprodaval bych ho, ale proste ho na FF zrcadlovku nenasadim :(
R09 - Zkáza megapixelů
Crazy Ivan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cooba 13. 3. 2008 15:08

Tak to jsme se nepochopili, ja jej tez prodavam
Cooba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod irmo 13. 3. 2008 15:11

Cooba: pokial mas blocek tak platis iba podla neho .... ich tabulky sa pouzivaju iba nato do akeho cla spadas a ak nemas blocek tak aj vyska cla, dph sa stoho odvadza.

S USA mam vacsinou osobnu dopravu takze bezproblemov, ale kedze aj USA nieje najlacnesie tak som si nieco objednal aj s Asie (taiwan atd) a po e-maili skludom dali na skatulu cenu 10$ a balik poistili na 300$. Skatula mi prisla rovno domov (no respektive dorucenka pre balik som si musel skocit na postu :)) aj fakturu by asi boli ochotny vystavit na 10$ ..... ale to som este neskusal.

Ale americania vacsinou udavaju na internete cenu bez dph! a ak nemas osobny dovoz atd tak ........... neviem neviem ci sa to oplati pre tych par $$.
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maročan 13. 3. 2008 15:13

Tak si ho třeba alespoň vyměňte :mrgreen:
Foto: Nikon D3000 + Nikkor 35/f1.8 + Nikkor 18-70 DX; Canon G12
PC: HP 6550b + HP 6440b + Lenovo IdeaPad S10-3
Mobil: Nokia E52 black
Maročan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cooba 13. 3. 2008 15:27

Ja prave s celnikama mam tu zkusenost, ze jak je hodnota 20USD a pojisteni na 300 USD, tak automaticky rozbaluji. No a nepojistit to si nelajsnu. Navic kdyz Ti napari tu dan tak se to jednak nevyplati a druhak se to desne casove protahne, musis do Prahy na celnici, proste na nic, kdyz si neco objednam a platim za to spoustu penez, chci to hned a ne s milionem starosti.
Cooba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod a02 13. 3. 2008 17:47

Cooba píše:Vyhodnejsi?! Uz jste takhle neco z USA objednaval? Ja ano a...

Ano..protoze budu platit jen dopravu do Dallasu.
a02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krizon4 14. 3. 2008 17:51

K 50mm F1.4 - na tohle sklo jsem presel prave z plastove 1.8 II a rozhodne si nemuzu stezovat, kresba je pri nizkych clonach o fous lepsi nez u 1.8 na stejne clone, nekde kolem F2.8 se to srovna. Konstrukcne je naprosto nekde jinde plus ma moznost FTM. Pri nakupu v USA pred vanoci (do 17 unora byly od Canou slevy :D ) me vyslo na 5300 Kc.
No a co se dovozu tyce - obecne plati neposilat primo ale pres nekoho znameho nebo pres P.O. box, nechat to dukladne zabalit tak aby se to pusobilo dojmem ze kdyz se to otevre uz to nepujde zalepit, udat cenu 30 - 40 $, a posilat bez pojisteni. Pak do toho celnici nelezou, a DPH se neplati. Posilam pres USPS a nikdy jsem nemel problem, a osobne jsem uz na DPH usetril tolik ze i kdyby se mi jednou balik za 30 tisic ztratil, tak se to porad bohate vyplati :D
krizon4
Návštěvník

Předchozí stránka