Ohnisková vzdálenost a perspektiva - KVIZ

Diskuze o objektivech, filtrech a předsádkách

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Puntík 18. 3. 2016 13:00

Ve fotografii je přímé vyjadřování poměrně obtížné, obzvlášť vůči člověku, neschopnému pochopit tak jednoduchý vztah, jako je rovnost Euklidovských trojúhelníků. Už dávno jsem ti psal (v podstatě totéž, co nedávno zmínil i CA..) že inspiraci pro výtvarno je lepší hledat v galeriích a obrazárnách (nejen fotografů, ale umělců všech výtvarných oborů) než cestou mezi tělocvičnou a posilovnou. Že už ve starověku lidé zjistili, že spolu se svaly tuhne i mozek. A tak asi proto toleranci a ohleduplnost považuješ za zbabělost a za křiváctví, zatím co si neuvědomuješ svoji agresivitu a křupanství. Samozřejmě umím odpovídat stejnou měrou, ale do dneska mi tví příznivci zazlívají, že jsem se k tobě kdysi choval odpovídajícím způsobem, tedy jako prase. Ale ideál v tom nevidím, teď už to je jen na tvé straně.

Edit - já se za svého slepýše nestydím a dodnes nevím, proč bych ho měl event. předělat. Dokonce jsem ho sem i z tohoto důvodu dal ještě jednou, stejně jako tu colu. Tedy - opět jsi v tom hodnocení zůstal sám, což také o něčem vypovídá.
Ostatně o tobě vypovídá i to, že když jsi sem obě tyto fotky několikrát dával s dehonestujícím komentářem ty, byly zjevně úmyslně poškozené (rozostřené což byl druhý důvod toho repete).
Prostě fair play v podání PL.
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 18. 3. 2016 14:45

Pobavils, slepys je po vsech strankach samozrejme vyborna fotografie :))
Diletant nejen fotograficky, ale rovnez i v oblast IT. Tak se nejprve nauc rozkliknout fotky sem vlozene a pak druhe osocuj z toho, ze je umyslne rozostrili. Opet ses luxusne ztrapnil, tim vic, ze uz jsem te na tento fakt v minulosti upozornil :D
Polopate pro hlupaka: fotky ve vyssim rozliseni se na strance zobrazuji zmensene automaticky, vkladajici s tim nema nic spolecneho.
Ty nejsi tolerantni, ty si krivak, co lze lidem do oci u stolu, jen aby si je nahodou neznepratelil. Takovy ten typicky cerv, co kazdemu rika neco jineho, jen aby se vzdy zavdecil. Coz je typicke chovani pro de*ky prodejne, za kterou ses sam oznacil btw.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 18. 3. 2016 17:33

Částečně mohu souhlasit, diletant v oblasti IT, nicméně o fotografii vím docela dost, ostatně proto jsem tady. Tobě bych mohl znalosti z IT branže závidět, v čem tě ovšem lituji, to je zas oblast výtvarna a tedy i fotografie (co neokoukáš, to nemáš, proto se tak oháníš cizím peřím). Takže vlastně nevím, kdo z nás kam, do které diskuse patří. ;-)
V té souvislosti bych potřeboval radu, nevíš jak se na klávesnici napíše smajlík se vztyčeným prostředníčkem ? ;-]
Děkuji.
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 18. 3. 2016 17:53

Dame si pohov
Lotrandor
Moderátor

Předchozí stránka