Canon EOS 40D- predstaven?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 20. 8. 2007 17:49

na digi.zive.cz me uchvatila reklama na fotobalcar.cz s textem rezervujte si Canon EOS 40D, nezavazna objednavka. Na digi.zive ze zadna takova novinka o predstaveni neobjevila, na fotografovani.cz take ne. Zkusil jsem dpreview.com a tam jsem nasel informace a specifikace dnes predstavene zrcadlovky Canon EOS 40D
vylepseni: 3" LCD displej
10 mpix
antiprachovy system
6,5 fps snimani
Digic 3 processor
a prej cistej a jasnej hledacek :)

vice informaci tady:
http://www.dpreview.com/news/0708/07082 ... .asp#specs

co si o tom myslite vy? cena je tam 1300,- jak $ tak Euro tak nevim. Kazdopadne se ta novinka objevila zatim asi jen tady.....
cyber kaktus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod USER47 20. 8. 2007 17:51

Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 20. 8. 2007 18:14

j koukam na to, je divny ze se ktomu jeste u nas zadny server nevyjadril oficialne.....:/ ale tak 1.dubna neni nastesti :)
cyber kaktus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bery 20. 8. 2007 18:35

Oficialne zatim nikde nic, ale na diskusnich forech se to propira docela statecne ;)
Bery
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 20. 8. 2007 18:36

myslim ze to dpreview uz je dost oficialni a nekdo z fora na fotoaparat.cz byl i na tiskovce Canonu.
cyber kaktus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bery 20. 8. 2007 18:47

jj, odkaz na dpreview uz jsem rano, nez jsem sel do prace, posilal kamaradovi... at ma o cem premyslet ;)
Bery
Návštěvník

Odeslat příspěvekod durandal 20. 8. 2007 19:08

Ano je to oficialni, staci kouknout na stranky kanonu, nejen tahle zrcadlovka je nova, je tam cela rada novych fotoaparatu (G9, nove ixusy atd. a se samply:) No ja jsem nadsen, i kdyz menit asi nebudu, mam 400D a vyhovuje mi, spis nove sklo, ale ty novinky vypadaji krasne, hnde bych do toho sel:) jinak kuknete na http://web.canon.jp/imaging/BeBit-e.html
durandal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod irmo 20. 8. 2007 20:43

a ma live view ale video este nema, takze Petr si ho nekupi :).
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 20. 8. 2007 21:28

no ja osobne stejne liveview za velky prinos nepovazuju, me to pripada zbytecne...a ztraci to kouzlo zrcadlovky co myslite ;) ale jinak dalsich vylepseni to ma dost a myslim ze to je vetsi prechod nez z 20D na 30D. Kazdopadne jsem cerstvy majitel 30D cka, to ze prijde 40D jsem musel cekat, ale kdo vi jak dlouho u nas bude padat cena a od 10D je ta rada podle me uz hodne dobra takze kdyz ma clovek nizsi model 20D nebo 30D popripade 40D tak to vubec nevadi, pokud nejde nekomu o to mit nejnovejsi fotak.......me jde o fotky :)
cyber kaktus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 20. 8. 2007 22:08

Už v době vydání Oly E-330 jsem tvrdil, že časem budou liveview používat všichni výrobci DSLR. Canon prokazuje, že umí zachytit trend a využít jej.

Ještě čekám, kdo první udělá ten logický krok a předělá ostření při liveview na tentýž systém, jako mají kompakty, nebo alespoň zabuduje tuto možnost jako volitelnou. Popis ostření v liveview módu u 40D tomu zatím příliš nenasvědčuje (při stisku AF-ON není na LCD vidět obraz scény). Vypadá to, že Canon na to jde obráceně - po zaostření pomocí běžných DSLR senzorů umožňuje exponovat elektronicky, bez nového sklápění zrcátka. Uvidíme.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jirka766 20. 8. 2007 22:12

no, tak co jsem koukal tak vypadá slušně (slint :) )

Škoda že s 10 mega netrumfnou nadkompakt panasonic a casio :lol:
Nebuďte líní, třiďte odpad !
jirka766
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SonNyCz 20. 8. 2007 22:14

Taky sem o nem cet, vypada naprosto fantasticky...
SonNyCz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 20. 8. 2007 22:19

stim live view a ostrenim uvidime taky me to docela zajima.....treba se to dozvime drive nez od cerstvym majitelu :))
cyber kaktus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jirka766 20. 8. 2007 22:30

na internetu se dá najít i v této verzi
Obrázek
Nebuďte líní, třiďte odpad !
jirka766
Návštěvník

Další stránka