Proč nemají zrcadlovky video?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod s_s_s 18. 8. 2007 22:45

hmm co to je za stupidní otázku!!!! jestli chceš video tak si kup kameru a ne zrcadlovku!!!!
tohle mě vždycky dostane!!!! takové otázky!!! se rozhodni co chceš dělat!!!jestli fotit nebo točit video!!!
s_s_s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 18. 8. 2007 22:49

Točit video zrcadlovkou??Pěknej vopruz :lol: :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jedovaty 19. 8. 2007 09:00

s_s_s píše:hmm co to je za stupidní otázku!!!! jestli chceš video tak si kup kameru a ne zrcadlovku!!!!
tohle mě vždycky dostane!!!! takové otázky!!! se rozhodni co chceš dělat!!!jestli fotit nebo točit video!!!t/quote]

Tomu říkám přínosný koment!!!!Já nechci kameru a chci točit video!!!!Tohle mě vždycky dostane!!!!Takové odpovědi!!!!Já chci dělat všechno!!!!Já chci dělat všechno...jedním přístrojem!!!! :mrgreen:
jedovaty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 8. 2007 09:03

Zrcadlovka je těžká a zatím není uzpůsobena (vahou)na natáčení dlouhých videí(stativ) Respektive zatímžádné video nemá V kompaktu je video přínosnější :wink: :lol:
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 8. 2007 09:05

Na natáčení videí je nejlepší Samsumg,Casio,Benq, :wink:
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod TA 21. 8. 2007 14:48

drgn píše:Ten Canon TX-1 má 39-390mm, ja jako krabička cigaret, Pan. má 41-410mm.m/quote]

raz príde aj Benq so zrkadlovkou... a bude rovno natáčať aj videá 8)

inak, SDR-S10 má 44,1 - 441 mm pre video 4:3, 44,4 - 444 mm pre video 16:9 a na fotenie 43,4 - 434 mm :wink:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod riman 1. 9. 2007 20:33

Zdá se, že Sony má v úmysl sblížit focení a filmování, vyvíjí vysokorychlostní CMOS senzory, které lze zároveň využít pro natáčení videa i snímání statických snímků. Jedna ukázka zde: http://www.sony.net/Products/SC-HP/cmos/index.html
Myslím, že principiálně u nových modelů zrcadlovek, které implementují LiveView a umožňují ostření pomocí kontrastu podobně jako kompakty (Nikon D300), už nic nebrání implementaci záznamu videa.
Mě osobně tahle funkce vůbec nechybí, ale řekl bych, že jednou to prostě přijde. ;-)
riman
Návštěvník

Předchozí stránka