prodloužený Canon cashback?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Matu3s 17. 9. 2007 17:33

no nejako mi ta kalkulacka nefunguje ;(
v dolnom pravom rohu tam je take IBAN kalkulacka, napisem tam moje cislo uctu a nic...
Matu3s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 17. 9. 2007 18:09

Zkusil jsem tam napsat číslo účtu 0012345671, stiskl Vypočítaj a hodilo to na mě IBAN SK92 0900 0000 0000 1234 5671

Odkaz na ni je na http://www.slsp.sk/# v pravém sloupci předposlední řádek.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Matu3s 17. 9. 2007 19:09

ty vole mne to ani za svet nechce vypocitat... :(
Matu3s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod arthur 8. 10. 2007 12:41

Teď běží Canon Cashback II, od 1. října. Na 400D je 1900 Kč.
arthur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matu3s 4. 11. 2007 15:27

no stale mam problem s tym navratenim penazi... este mi vobec nic neposlali ! poprvy krat ked som to poslal ked bol za eos400d 2700,-sk
mi napisali ze tam chyba ten IBAN - dalej dopisali ze ak chcem vratit tu sumu 2700,-sk tak ze im mam do 15dni poslat moje cislo IBANu, tak som poslal a stale nic! a uz je tomu asi tak mesiac a tyzden... kam sa mam obratit aby mi vratili peniaze ? :(
Matu3s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod e-velina 16. 11. 2007 13:53

ja ma ten samy problem, na strankach uvadeli, ze je uvadet IBAN pouze doporuceno nebo neco v tom smyslu, a pak mi prislo, ze ho mam poslat a od te doby se mic nedeje, pri kontrole statusu na strankach je porad to same, ma zadost byla prijata a je zpracovavana... jsou to uz skoro 3 mesice :evil:
e-velina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matu3s 26. 11. 2007 18:25

no ja sa asi budem stazovat na Slovenskej Poste.. az DNES mi dosiel mail z Canonu ze to zpracovavaju... a to uz su 3 tyzdne ako pozeram na moj post ohladom IBANU.... takze super ... ja si zaplatim za prvu triedu a este aj doporucene a oni to 3 mesiace flakaju? hmm.... dufam ze canon aspon nesklame...
Matu3s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wilson 29. 11. 2007 20:27

ja sa chcem opytat. treba vypisat ten formular ktory je na canonackej stranke a potom vytlacit. mne vytlacilo myslim 5 alebo dokonca 6 listov. kde su osobne udaje a na dalsich stranach produkty na ktore sa vztahuje zlava a podmienky a pod. mam to spolu s tymi kodmi a blocikom poslat vsetko. teda tych 5-6 listov?
dikes
wilson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radek72 30. 11. 2007 07:05

Já jsem to poslal tuším všechno
pinhole <1mm; Praktica MTL50 + 50mm 1.8; Canon EOS400D+seťák :( + Velbon Sherpa 600R + Lowepro Rover Plus AW + KALAHARI KAPAKO K-31 khaki
radek72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wilson 30. 11. 2007 16:45

ja som si tiez myslel a skusim tiez vsetko. vzdy lepsie ako nieco zabudnut :)
wilson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Matu3s 8. 1. 2008 16:48

nazdar, mozno niekto ma problem s touto akciou uz od zaciatku,..
26.11.2007 mi dosiel mail, s mojimi udajmi na submissionstatus.com,... pozrem tam stav mojej ziadosti, je tam napisane ze 6.12.2007 poslali peniaze na moj ucet, ak nahodou do 20 dni nedojdu tak ze mam vyplnit nejaky formular na tom submissionstatus.com a oni to preveria,... sak boli sviatky, pockal som az do noveho roku, uz je 8.januara, a peniaze nejsu nikde,. tak idem na ten web submissionstatus.com, zadam potrebne udaje, a pustam sa do vyplnovania formulara, meno,priezvisko,ulica,mesto mi nerobilo problem, ale zarazilo ma to ze vo vybere krajiny chybalo Slovensko a takisto som si vsimol ze aj Cesko...

tak sa pytam, jaku krajinu tam mam zvolit ? anglicko? nachadza sa v anglicku bratislava? nie,... najpodstatnejsi je tam urcite vatikan, co ma fakt pobavilo,.. :lol: ale som sklamany z celej tejto akcie, nachytaju ludi, a velke h z toho,... :x

ma niekto tiez podobny problem ?
Matu3s
Návštěvník

Předchozí stránka