Canon EOS 350D prosím o CZ návod

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 3. 8. 2006 13:24

Kamarádka ho v cizině vyhrála.Jelikož přijel z Canady tak k němu nemáme CZ návod.A jelikož se nejedná o kompakt do kapsy s 2ma funkcema tak by se návod hodil.
Pěkně prosím, víte někdo kde by se dal sehnat, nebo je případně někdo ochotný hodit to na skener a poslat?? Děkuji moc!

S pozdravem Zdeněk Haselberger
HelloMoto
..H.A.Z.I..
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beat 3. 8. 2006 14:22

Gratuluju k výhře...
Co se návodu týče.. Kdybys měl možnost, zkus si dojít do Canona. Myslím Dejvice? Mohli by ho mít...
Pokud si vystačíš s elektronickým, zkus tohle.. nevím jestli funguje a jaká je to kvalita...ale snad to bude použitelné..
http://www.canon.wz.cz/350D/
beat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 3. 8. 2006 17:25

najdi si na Canon strankach na ne kontakt a napis jim mail. Ja to nedavno udelal pro jiz stary model EOS 10D a s prekvapenim mi sice po trochu delsi dobe pani odpovedela at ji napisu adresu. Par dni pote jsem mel navod doma v krouzkove vazbe o cca 200 stranach, Canon mi velice hezky vesel vstric, zadarmo, a to jsem myslel ze uz ho nesezenu, nebot je fotak docela stary a uz se neprodava,

ale PS: nedozvedel jsem se ztoho navodu nic noveho, snad jen par malych blbustek, takze jsem rad ze byl zadarmo :))
cyber kaktus
Návštěvník