Canon EOS 350D versus Nikon D70

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod L.C. 2. 11. 2005 17:23

Ak mas objektivy nie je co riesit. Ak nie priklanam sa k tym, co radi par ucastnikov.Ohmatat si kazdy pristroj, pripadne nafotografovat si par zaberov a doma v klude vyhodnotit. Podla nemeckych testov viedie Canon, u mna tiez, lebo nie som schopny vrazit peniaze do inych objektivov. Kazdy ma svoje prednosti. Nedaj sa ovplyvnit fanatickymi majitelmi jednej,alebo druhej znacky, ktori prisahaju, ze len ich znacka je najlepsia. Pre vacsinu je fotak fetisom. a oplodnuju diskusie jalovymi recami.
L.C.

Odeslat příspěvekod L.C. 2. 11. 2005 17:24

Ak mas objektivy nie je co riesit. Ak nie priklanam sa k tym, co radi par ucastnikov.Ohmatat si kazdy pristroj, pripadne nafotografovat si par zaberov a doma v klude vyhodnotit. Podla nemeckych testov viedie Canon, u mna tiez, lebo nie som schopny vrazit peniaze do inych objektivov. Kazdy ma svoje prednosti. Nedaj sa ovplyvnit fanatickymi majitelmi jednej,alebo druhej znacky, ktori prisahaju, ze len ich znacka je najlepsia. Pre vacsinu je fotak fetisom. a oplodnuju diskusie jalovymi recami.
L.C.

Odeslat příspěvekod TA 2. 11. 2005 20:37

2 Nakupci : platí to aj u iných výrobcov bež Canon?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Nakupci 2. 11. 2005 22:25

V tomto duchu jsou zaruky pokud vim u vsech vetsich znacek. Mam dovezenou kameru Sony z Andory a reklamace byla uplne v pohode v duchu ews. Zaruka 2 or dokonce 3 roky je jako "standard" snad jen u nas... coz je celkem fajn.
Nakupci

Odeslat příspěvekod hervr 12. 11. 2005 07:42

Používáte někdo u 350 nebo D70s microdrive místo CF karty?
Jestli ano, jak je rychlý
hervr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hervr 12. 11. 2005 09:52

existuje baterry grip pro D70(s) jako má Canon 350 Dík............................tak nic už jsem zjisti,že ne
Naposledy upravil hervr dne 12. 11. 2005 22:20, celkově upraveno 1
hervr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 12. 11. 2005 15:52

hervr píše:Používáte někdo u 350 nebo D70s microdrive místo CF karty?
Jestli ano, jak je rychlýy/quote]
Myslim, ze to tu ve foru jiz bylo, ale co.
Microdrive nejsou moc dobry, protoze jsou nachylnejsi k poskozeni a rychlost bude podle me nizsi a maji vetsi spotrebu, je to proste harddisk.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cervik111 17. 11. 2005 16:58

Taky jsem se dlouho rozmýšlel, který si pořídím. Dobrou zkušenost jsem měl s Canonem ( PowerShot A70 ), a proto jsem stranil 350D. Ale jelikož D70(s) se prodává s lepším ( o dost) objektivem, má lepší ergonomii atd. Sáhl jsem po D70s Kit a jsem s ní nadmíru spokojený a myslím, že jsem neudělal chybu. :-)
cervik111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod russianblue 25. 11. 2005 17:05

kdysi sem řešil stejný rozhodnutí, u canonu se mě líbil snímač, u nikonu objektivy a mechanické provedení a nakonec jsem si nekoupil ani jeden. Canon odešel 2x po dvou dnech focení v poušti a ten AF není nic moc. Na druhou stranu D70ka má jen 6mega a docela šumí. takže čekám na D200 :wink:
russianblue
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Laff 29. 11. 2005 17:45

hervr píše:existuje baterry grip pro D70(s) jako má Canon 350 Dík............................tak nic už jsem zjisti,že nee/quote]

Battery grip existuje, jen ho vyrabi druhovyrobci, ne Nikon sam. Harbortronics, Hahnel, dalsi uz google.com ;)
Laff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Evelyn390 16. 12. 2005 17:12

Aldan píše:Ahoj.

Could someone explain this bit to me...
Evelyn390
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod activer 17. 12. 2005 16:19

Evelyn390 píše:
Aldan píše:Ahoj.

Could someone explain this bit to me...

..and could someone explain the sense evelyn's posts to me? :/
activer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod activer 17. 12. 2005 16:19

..sense of.. ;)
Každý problém ma své jednoduché, lákavé - a naprosto špatné řešení. (A.C. Clarke)
activer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 18. 12. 2005 12:59

sense is in signuture :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod activer 19. 12. 2005 14:31

oh yeah, thats it, thanx ;)
Každý problém ma své jednoduché, lákavé - a naprosto špatné řešení. (A.C. Clarke)
activer
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka