Jaky objektiv nejvice pouzivate na sve DSLR?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod DUDISKO 29. 10. 2019 16:50

Davidof píše:Právě. To mě trochu frustruje. Není kam se rozvíjet. Teda když neuvažuju tu zbytečně bolestivou alternativu vlastního sebevzdělávání ;-)

Hej.. A to som zabudol pana 10 25 1.7 :-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 29. 10. 2019 17:22

Já bohužel nezapomněl takže tu už mám taky :-) To je taky miláček.

Dolgor

Gravel je paráda, další dimenze (u mě pátá). Zrovna včera jsem ho vytáhl do Brd

Obrázek

Musím uznat, že ten můj mobil fotí příšerně, když se to prohlíží od IPadu vejš :-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 30. 10. 2019 17:03

Ja ten Tamron 70-200/2,8 zacinam mat prudko rad :-)
Obrázek
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 1. 11. 2019 06:22

jesenná rybačka, T 70-200/2,8 @200/2,8
Obrázek
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 1. 11. 2019 14:19

landov

Ty teď ze zamilovanosti nevyjdeš ;-) Harém objektivů se ti rozrůstá, jedna krasavice hezčí než druhá :-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 1. 11. 2019 14:27

Pssssst, lebo ta zacuje moja polovička :-D
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 1. 11. 2019 14:29

Jestli ona už Tě trochu nezná ;-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 1. 11. 2019 14:33

To hej, ale našťastie aj všetky objektivy sa jej zdajú rovnaké a faktúry sú uložené na bezpečnom mieste :potichu
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 1. 11. 2019 14:46

Jak se říká - hlavně aby žena v případě mé smrti neprodala fototechniku za tu cenu, co jsem jí řekl, že stála ;-)

Ale tohle byl, jak už jsi (několikrát) psal, poslední kousek, že ? ;-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 1. 11. 2019 15:06

Davidof píše:Jak se říká - hlavně aby žena v případě mé smrti neprodala fototechniku za tu cenu, co jsem jí řekl, že stála ;-)

Ja takto poznám aj pár rybárov! :D
Ale platí to asi u chlapskych koníčkov tak nejako obecne...
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 1. 11. 2019 15:19

Dtto moji cyklističtí kamarádi :-)
Davidof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 1. 11. 2019 17:17

Davidof píše:Jak se říká - hlavně aby žena v případě mé smrti neprodala fototechniku za tu cenu, co jsem jí řekl, že stála ;-)

:D
Pre tento rok určite posledný. Tu 70-200 som chcel od nikonu Z, ale stále nie je, no a cena bude krutá. Zatiaľ som tamronom nadšený.
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pavelmeli 1. 11. 2019 20:50

landove, to nové sklo Ti opravdu sedne a fotky z něj jsou parádní... Tak ať Ti dobře a dlooouho slouží :)
Mě se to teď nějak nahrnulo, dodělávám dvě fotoknihy u Happyfota - mají teď do 07.11.2019 dobrou slevu na - https://www.happyfoto.cz/cs/fotokniha/k ... NTEALw_wcB
Mám od nich 8 těchto deluxe fotoknížek v různých formátech a zatím jsem neměl jedinou výtku. Jak vazba, tisk a především věrnost barev je excelentní - co mám na monitoru, to je na fotkách.
Včera dopoledně jsem absolvoval již třetí vyšetření se stanovením dalšího postupu léčby, v plzeňské FN s docela pozitivními výsledky, ale časově se to nijak nezkrátilo a pokud to takhle půjde dál, březen-duben finito.

Poté k večeru, ke mě dorazilo několik fotonadšenců se svými strojky a k mému foťáku se tady sešli od Canonu R-ko s gripem a novým fw, 6D II, Nikon 850 a Sony A 7RII. Mám z tohoto setkání rozepsané nějaké postřehy (žádné testy se nekonaly - pohodový pokec kamarádů o technice), postnu později do sousedního vlákna.

P.
pavelmeli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 2. 11. 2019 06:06

Diky, myslim, ze pre FF je rozsah 70-200 v ramci zoomov jeden z must have. Navyse tento Tamron kresli paradne, no a pri svetelnosti 2,8 v danej cene nebolo co riesit.
Obrázek
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 2. 11. 2019 10:33

Možná jsem příliš dlouho fotil s APS-C, ale pro mne je 70-200mm na FF dost často “krátké” spíše mi vyhovuje ohnisková vzdálenost 300mm:

Chřástal běloprsý - Amaurornis phoenicurus (prakticky dnes už ohrožený druh):

Obrázek

Nikon 300/4 PF
pemar
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka