Jaky objektiv nejvice pouzivate na sve DSLR?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 11. 1. 2015 20:08

A co jako? :D Fotka je moje, pohled nikoliv. Nicmene srovnavat jakousi dekorativni linku kolem fotky, souvisejici s napisem PF, s tim tvym hnusem z malovani, to chce nutnou davku estetickeho neciteni, coz tak nejak koresponduje primo s tim co, nebo presneji receno JAK, vlastne fotis.

Nejvic me ovsem pobavilo to tvrzeni o strasne lacinem zobrazeni. Ty si evidentne neuvedomujes, jak si tim sam podkopasvas nohy, protoze tobe by zcela prokazatelne nepomohly ani tyhle technicke nastroje k lepsi tvorbe. Holt kde chybi talent, tam nepomuze ani technika, ani leta sprtani fotografickych teorii ve skole. Tak sup sup dodelavat ramecky, malovani ceka, to pak bude vymazlena kompozice :lol:
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 11. 1. 2015 20:20

..."... leta sprtani fotografickych teorii ve skole..".. mi umožnily roky slušně živit sebe a pak i rodinu - a také posoudit, jak jsou směšné tvoje kecy..... :D...".. fotim s takovymi skly, ktere me svym zobrazenim sceny fotku nejak obohati.."... :D :D :D
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 11. 1. 2015 20:33

A je to tu, ultimatni argument s praci v mistnim platku, kde nezalezi vubec nikomu na kvalite fotek, podstane je, ze proste jsou. Takze s timhle zkus machrovat leda tak na nejakou kamaradskou vokurku z hospody, ta ti na to treba uznale kyvne, ikdyz si bude myslet v duchu sve, aby nebyl nahodou za hulvata :D

Ci kecy jsou tu smesny, tuplem kdyz padaji od "studovaneho" fotografa, necht posoudi ostatni:
Puntík píše:A rámečky ? Pokud víš něco o kompozici tak také.


A ze se smejes tomu memu tvrzeni z vedlejsiho vlakna, to me vubec neprekvapuje, naopak by me prekvailo, kdyby si to pochopil, nebot tomu se muze smat jen nekdo, kdo s ohnisky (perspektivou) neumi efektivne pracovat, coz na svych fotkach krasne dokazujes, cheche, to je legrace, jak si panacek zase nabehl :D
Naposledy upravil Petr Luňák dne 11. 1. 2015 20:35, celkově upraveno 1
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 11. 1. 2015 20:35

Ja jsme rameckoval naposledy asi 2004. To co sem poslal CE ale pouzivam.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 11. 1. 2015 20:40

Já zas nikdy nepoužíval to, co tu předvedl PL, s tím by mě všichni hnali.... :-)

Zdravím

..........................

..."... nebot tomu se muze smat jen nekdo, kdo s ohnisky (perspektivou) neumi efektivne pracovat, coz na svych fotkach krasne dokazujes, cheche, to je legrace, jak si panacek zase nabehl.."...

asi jsou všichni, kdo pracují s přístrojem a jedním pevným objektivem, podle PL magoři..... neuvěřitelné.... :-\
Naposledy upravil Puntík dne 11. 1. 2015 20:46, celkově upraveno 2
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 11. 1. 2015 20:45

A není to náhodou tak, že dostatečně široký rámeček eliminuje ve výsledku crop faktor a i APS-C Pentaxem se pak vlastně dosáhne stejného vysledku jako s FF?
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 11. 1. 2015 20:46

Winter terrier (Sony A7 a můj oblíbený Zeiss Distagon 28/2.8 ).

Obrázek

A tady radši odkaz, protože to zmenšený vypadá nějak divně http://fotogalerie.highenergy.cz/landscapebw/#20141231_1024-05.jpg

Po delší době byl zase čas na fotky, tak jedna z poslední akce :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 11. 1. 2015 20:55

Puntík píše:Já zas nikdy nepoužíval to, co tu předvedl PL, s tím by mě všichni hnali.... :-)

Zdravím

..........................

..."... nebot tomu se muze smat jen nekdo, kdo s ohnisky (perspektivou) neumi efektivne pracovat, coz na svych fotkach krasne dokazujes, cheche, to je legrace, jak si panacek zase nabehl.."...

asi jsou všichni, kdo pracují s přístrojem a jedním pevným objektivem, podle PL magoři..... neuvěřitelné.... :-\


Pro me je predevsim dusevne nemocny ten, kdoz edituje opakovane sve prispevky. Tak se krasne pozna ta mentalni nerovnovaha, kdyz neni schopen ani poskladat na prvni pokus uceleny jednoduchy prispevek.
Co se tyce te dopsane pripominky k puvodnimu prispevku, opet se tu projevil do oci bijici demagog, prekrucujici ma tvrzeni k obrazu svemu. Ja jsem nikde nemluvil obecne, ja jsem psal zcela konkretne jen a pouze o tobe, ze TY neumis, Puntislave. Je vtipne sledovat, jak si zase za rukojmi beres cely svet :tleskani
Uz tu chybi jen to tve klasicke postesknuti nad tim, ze si nekdo dovolil vyjadrit nazor na tvou fotku a ze se to ve slusne spolecnosti nedela :-D

*********************************************

Nikkor 70-200/2.8VRI iso25600

Obrázek
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 11. 1. 2015 21:04

Puntík, Petr Luňák - Pánové klidně se dohadujte o OT, ale přes SZ. Všechno další na tohle téma mažu, i když k tomu bude fotka jak teď.
lukas_highenergy.cz
Moderátor


Odeslat příspěvekod Lotrandor 11. 1. 2015 21:35

Jedna s rámečkem, opět N 60/2.8
Obrázek
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 11. 1. 2015 21:46

Tak ještě jedna ČB krajina a opět Zeiss Distagon 28/2.8

Obrázek

a opět odkaz, kde to vypadá normálně http://fotogalerie.highenergy.cz/landscapebw/#20141231_1024-01.jpg

I když při pohledu na ty BW od ce. si řikám, že bych měl asi trochu přitlačit na kontrast. Nemam na ty BW krajiny ještě oko :-\
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 11. 1. 2015 22:42

Pradědeček Nikon 18-70
T4992x3280-00088 (1).jpg
Šetří i na kamarádech...
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 12. 1. 2015 12:18

Jedna z vykopávky CCD a k tomu objektív za pade. proste klasická manýra...
Ale baví ma sa s tým hrať. Sorry za ten tieň, ale snáď to rozdýchate, mne sa to tak páči. ;-)
Přílohy
skuska.jpg
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ady_h 12. 1. 2015 13:45

canon 135L + 5D3, objektiv kvoli ktoremu som si vybral canon O:-)
ady_h
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků