Proč Pentax není oblíbenější?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Puntík 14. 1. 2015 15:12

Tak já to teda dopovím. Když napíšu -"polovzdělaní lidé o jejichž sečtělosti se nedá vůbec uvažovat. Ne, že by nebyli inteligentní, ale ta se spíš uplatní/hodí do oblasti jejich původu......" - s několika tečkami na konci, znamená to, že následuje zamyšlení nad tradičním životem Romů, vzešlého z nějakého kulturně historického prostředí/vývoje, jak se projevují v prostředí kultur jiných a jak asi v prostředí původním.
FotoABC by to místo těch teček polopaticky vypsal, ale nedalo by se to číst. Jednak pro rozsáhlost, jednak proto, že ne každý se chce vůbec nad něčím takovým zamýšlet. Ale pokud čtenář ty informace (sečtělost) má, a má to čemu se říká fantazie, není nutné a ani dobré mu to psát. Předpokládám, že si to díky těmto dvěma vlastnostem umí domyslet - chce-li - sám. Pokud mu ovšem jak sečtělost, tak fantazie chybí - a následují zase ty tečky. Ale je mi líto, polopatizmus není můj styl.

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 14. 1. 2015 15:37

Filozofický fotbal.
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 1. 2015 16:09

Kdyz nevite jestli jste vyfotili dobrou fotku ale vedet to potrebujte, tak ji nejak pojmenujte, treba "Zasnena", nebo "Pycha predchazi v pad" nebo "Johanka u schodu na pudu" nebo "Bida ulice", nebo "Mládí" nebo "stáří" nebo "upracované ruce" a tak a mate to vyreseno.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 14. 1. 2015 16:22

No, když se ohání neustále vzděláním někdo, na němž zjevně nezanechalo žádné kultivační nebo dokonce po odborné stránce užitečné stopy, pak se hodí místo pár teček spíše smajlík, jen si nejsem jistý, nakolik smějící se a nakolik blicí :shock:
BigglesO27
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 14. 1. 2015 16:54

Biggles027: no vidíš, jiní za to chtějí i peníze.

P.S. ta ukázka je otřesná, už jenom ta znělka na začátku, způsob promítání obrázků bez prostřihu, ukazování zcela zbytečných záběrů. Nevim jak ten člověk fotí, ale ten kurz je docela amatérská práce.
Lotrandor
Moderátor

Odeslat příspěvekod Puntík 14. 1. 2015 17:11

Radek71 píše:Kdyz nevite jestli jste vyfotili dobrou fotku ale vedet to potrebujte, tak ji nejak pojmenujte, treba "Zasnena", nebo "Pycha predchazi v pad" nebo "Johanka u schodu na pudu" nebo "Bida ulice", nebo "Mládí" nebo "stáří" nebo "upracované ruce" a tak a mate to vyreseno.
Nech to být, ale tohle k nám přišlo se svou majitelkou tuhle na návštěvu. Jak bys to pojmenoval ? Já jsem trochu bezradný........ :-)
IMGP2553-22.jpg

Lotrandor, kouknul jsem a máš pravdu. V dalším díle je však cosi o nedostatcích v portrétu, tedy školáckých chybách v polohách končetin a prstů. Což jsem tady nedávno poznamenal při do očí bijící zoufalosti jakéhosi Bigglesova portrétu. Myslím tedy, že tenhle fotograf hloupý skutečně není. ;-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 14. 1. 2015 17:22

Ja by som dal meno - já truchlivý quasimodo.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lotrandor 14. 1. 2015 17:25

Já bych utek
Lotrandor
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 14. 1. 2015 17:52

Snad kazdy jeho prispevek, vyjadrujici subjektivni nazor (ackoliv se blahove domniva, ze tu prednasi celosvetove platna fakta), ma neucelene vety a on doplni zrovna to, co se mu hodi a predsevsim neni tercem me pripominky. Typicky internetovy troll.

Zemek je sice zoufalec, ale aspon se pod sve nazory nestydi podepsat.

FotoABC: tomuhle se mistri prej smali uz pred padesati lety:
http://www.hujerovi.cz/image.php?id_foto=404&latest
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 14. 1. 2015 17:55

Lotrandor píše:Já bych utek

Nemusíš utíkat. Dáma s psíčkem už je ve své vlasti, kterou není naše republika. :-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 14. 1. 2015 18:14

Puntíku, Puntíku, kdybys nenapostoval svojí jinou než otřesnou fotku (zvlášť v poměru k "učeným" řečem), možná by mne zajímalo, co je na mě fotce (a které) tak otřesného, že zaujala i vystudovaného odborníka, takto si spíš myslím, že mi jen závidíš :-D
BigglesO27
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 14. 1. 2015 19:27

Názor je v principu subjektivní.
Lotrandor
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fryw 14. 1. 2015 20:56

První dojem ze psa - Marek Eben
Fryw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 14. 1. 2015 22:05

Mě by zajímalo, kam až tohle vlákno může zajít. Asi to nemá limit :-)
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Fryw 14. 1. 2015 23:55

Přesně tak jako těla od pentaxu :)
Fryw
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka