Proč Pentax není oblíbenější?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod BigglesO27 3. 8. 2014 19:49

Milý Puntíku, tobě, studovanému, je nutné vysvětlovat, co je HO? Opravdu? Jsem rád, že si přiznal, že tvoje školy i praxe jsou k ničemu a potřebuješ pomoci, ale věz, že pokud si to nepochopil (a vzhledem k tvým ukázkám jsem oprávněn být přesvědčen, že nepochopil) dodnes, tak už ti to nemá smysl vysvětlovat. Takže hoď diplom do kamen, Pentaxe do popelnice a věnuj se třeba pletení...jistě nebudeš méně úspěšný než ve fotografii 8-)
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 3. 8. 2014 20:08

Milý Bigglesi, mně nic vysvětlovat nemusíš, ostatně tvoje poznámka ( viewtopic.php?f=212&t=1189347&p=10234056#p10234056 ) nebyla určena mně, ale všeobecně, do diskuse. Takže by patrně povícero lidí rádo vědělo, co se za tvými slovy ....."umět pracovat s HO není jen o tom, mít úplně všechno rozpatlaný".... skrývá.
Také bych to ocenil - nic rozsáhlého, stačí pár odstavců - přece jenom jsi jistě zkušenější než já, a třeba si i u ostatních vysloužíš uznání, jiné než než dosud..... to víš, všechna vzdělání, co mám, počínaje předškolním, jsou mi k ničemu, pak bych možná svého Pentaxe do popelnice házet nemusel.....
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 3. 8. 2014 20:12

Jsem přesvědčen, že kdokoli, kdo má v hlavě funkční mozkové buňky, jistě mojí poznámku pochopil. Pokud ovšem k tomu, aby ses ostatním alespoň přiblížil, potřebuješ minimálně několikaodstavcové vysvětlení, jistě tě tvoji hospodští kamarádi nasměrují na správné internetové stránky...když vlastní vzdělání a rozum nestačí :D
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 3. 8. 2014 20:14

Aha, takže zase prd......
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 3. 8. 2014 20:20

Proč píšeš, že ti nemusím nic vysvětlovat, když se vysvětlení stále domáháš, zbaběle se schovávaje za ostatní? Ostatně psát o tom, že někdo "prd" člověk, který není schopen obhájit jediný svůj názor, postnout jedinou kloudnou vlastní fotku, je známkou nejspíš schizofrenie :D Že nejsi pochopit význam textu, případně ho překrucuješ je mi dávno známo, ale že se sebe budeš dělat až takového hlupáka mne přecijen pobavilo 8-)
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar











Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků