60D vs 7D vs D7000 s objektivy na WLF

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod mick8 19. 2. 2013 19:51

Možná nejsem nejzkušenější, ale podle mě by ses měl rozhodnout jestli půjdeš do FF nebo zůstaneš u normálního. Já když jsem řešil jaký, tak jsem vybíral mezi 7D a D7000, pro mě ohledně těla vyhrála D7000 kvůli DR, což mi vyhovuje pro fotečky přírody, kytiček atd :-) Kdybych vybíral z Canonů, tak rozhodně 7D, je rychlá, dva senzory, výsledky na vysokých iso jsou skvělé 5D MK II mi vadí, že je pomalejší. Ale na druhou stranu, nevím zda potřebuješ na koncert 7 s/s. Zda Ti těch 5 nestačí. Podle mě, raději koupit skvělá skla než tělo. I když jak píšeš, že máš 70-200 2,8, tak to by Ti mohlo na koncerty stačit a jít do 5D MK....jak to děláš, když jsou teď všude zakázané zrcadlovky? Jak koncerty, tak fesťáky?
Díky všem schopným diskuze!!!
Umění fotit není schopnost zachytit co vidím, nýbrž to co nevidíme :-)
mick8
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ZdenyA 19. 2. 2013 23:19

Zakladateli vlákna se omlouvám, že moje příspěvky nejsou ohledně WL, ale přišlo mi zbytečné zakládat nové vlákno..

Ano ano, to je oč tu běží, přejít na FF nebo ne.. Jsem také zastáncem, že fotky dělají kvalitní skla. Ale kdy jindy prodat 60D než teď, už tak je ta cena na bazarech za kterou se prodává šíleně ponížená.

S focením akcí je to boj, servery mají tuny svých fotografů a logicky počet fotografů musí být omezen, aby jich tam nebylo více než návštěvníků..
ZdenyA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mick8 20. 2. 2013 10:47

Mezi 60D a 7D se obrazově neposuneš....fotku z těchtou dvou foťáku od sebe nerozeznáš, pokud se chceš posunout obrazově, jdi do FF. Nevím jestli ta 70-200 lze užít i na FF, ale pokud Ti nechybí rychlost, množství nastavení přímo na těle a obrazově jsi spokojen, tak bych zůstal u 60D, pokud chceš lepší obraz a zůstat na rychlosti a mít více nastavení přímo na těle, tak jdi do FF. Tak bych se tedy rozmýšlel já.

Ty akce mě dost štvou, protože tím jsem si již rok nenafotil žádný koncert a nic takového :-(
Díky všem schopným diskuze!!!
Umění fotit není schopnost zachytit co vidím, nýbrž to co nevidíme :-)
mick8
Návštěvník

Předchozí stránka