D90 - nahradni dily / rady?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Aqu Arius 4. 10. 2011 11:53

...uz se stahuje...a podle toho bych mel poznat nazev dilu?
Nikon D7000, ...
Aqu Arius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ivaneck 5. 10. 2011 20:14

Tak jsem postoupil o krucek dal, konecne jsem vysusil d90 a dal tam baterku. Hledacek je v pohode, tmavej a neostrej byl prave kvuli nepritomnosti baterie. Nefunguje mi vsak jednak otevirani blesku - jeden pant nejak vypadava a potrebuje zacvaknout. Dale taky fotak nevi o tom, ze je blesk uz otevren a snazi se porad cvakat zapadkou, blesk rovnez neblejska, tak me napada ze udu mit mozna podobnej problem jako Aqu Arius
ivaneck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Aqu Arius 6. 10. 2011 19:40

tak mi z nikonu napsali...ze pry mi soucastku neprodaji,ale ze s nejvetsi radosti muj fotak prijmou a opravi...zeptal jsem se jich co mam delat, ponevadz uz ho tam meli a ani se nespinili s tim ho otevrit :D

tesim se na jejich odpoved :D
Jinak jsem nevydrzel a objednal si novej kousek, takze kdyby nekdo chtel d90 se zavadou, nestydte se prihlasit ,]
Nikon D7000, ...
Aqu Arius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod player 6. 10. 2011 20:09

Presne to jsem cekal. Proc z toho nevytriskat co nejvic penez, ze. To je jak ja a problem s back focusem. Kdyz zjistili, ze jsem jim nedal objektiv v zaruce, tak vinu svedli na objektiv, aby mi mohli nauctovat serizeni objektivu za 3500Kc. Pak kdyz zjistili, ze mam k objektivu zarucak, tak bylo chvili "ticho" a nakonec se z toho vyklubala "vlastnost" fotoaparatu. Velice me mrzi, ze neumim japonsky, jinak bych do centraly poslal pekny dopis o uzasnych praktikach ceskeho servisu.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Aqu Arius 6. 10. 2011 23:46

...poslem jim to v AJ, vymysli text, cekam ho na mailu a ja to prelozim ,]
Nikon D7000, ...
Aqu Arius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod player 7. 10. 2011 15:20

V AJ to muzu napsat sam, ale to neni ono.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník

Předchozí stránka