Canon EOS 60D

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod dadajax 28. 3. 2013 09:37

Přidívám se ke spokojeným uživatelům 60D. Nedávno mi došlo, že už s tímhle foťákem fotím více než rok, tak jsem se rozhodl sepsat krátké shrnutí mých zkušeností. Pro mé účely je to naprosto fantastický foťák a nemám moc důvodů proč měnit.

Myslím, že s představením nástupce 60D půjde cena ještě dolů a hodně lidí o něm bude znovu uvažovat. Tak třeba se někomu budou hodit mé zkušenosti z ročního používání 60D: http://www.fototipy.cz/clanky/canon-60d ... -pouzivani
dadajax
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 1. 4. 2013 12:18

takže:
A na závěr bych rád nadhodil jednu myšlenku co se mi v poslední době honí hlavou. Myslím, že při výběru fotoaparátu by se člověk měl zaměřit více na to, jak se s tím fotoaparátem pracuje, než na to, jaké fotky fotoaparát produkuje. Většina současných fotoaparátů nabízí docela podobné výsledky. Některé fotoaparáty mají vyšší dynamický rozsah, méně šumí při vyšších citlivostech, nebo třeba nabízí lepší podání barev.

Prekladám do zrozumiteľnejšieho jazyka:
- dynamický rozsah => nič moc
- šum a farby na vyšších citlivostiach => nič moc
.. ale aspoň sa dobre drží...
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwerts 1. 4. 2013 12:44

Gance a ver mi nebo ne, ale to ze se lip drzi je pro me mnohem dulezitejsi nez dynamicky rozsah a sum na iso 6400
qwerts
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 1. 4. 2013 17:38

60D je stejná kategorie jako D7000?
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwerts 1. 4. 2013 18:43

jj stejna
qwerts
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků