xD karta - s6500 - kopirovani fotek

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod ma3ix 9. 9. 2007 21:07

Mam fuji s6500 a olympus xD card 1gb.
Tak me napadlo,jestli sa neda na tyto karty pristupovat z pc jako na vymenitelny disk(aby som videl subory ako na disku)? myslim ze sa to vola "Mass Storage".

Alebo ako inak sa daju kopirovat fotky z karty do pc (bez ctecky) bez pouzitia toho windowsoveho manazera na kopirovanie alebo finepixviewera?
ma3ix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 9. 9. 2007 21:44

Bez čtečky jedině z jiného zařízení, které mass storage umí. Některé firmy to do foťáků dávají, jiné ne.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod irmo 10. 9. 2007 06:53

myslim, ze u fujiny to otchitava adobe drive automaticky ...., takze potom lubovolnym kopirovacim programom (norton comander, explorer .....) aspon mne to ide bez problemov, na F30 :)
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanmilanmilan 1. 1. 2008 21:12

muzete prosim napsat vice o zminovanem adobe driveru? nedari se mi nic dopatrat.

dekuji, milan
milanmilanmilan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chipoliny 18. 1. 2008 19:11

Já mám fuji s6500fd a přistupuji na ni normálně jako na další disk v prostředí windows. Bez problémů!
chipoliny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanmilanmilan 20. 1. 2008 11:37

ano takto je to mozne, ale je ponekud nepohodlne, pokud jste zvykly na dva panely se dvema diskama. proste klasicky norton commander by byl daleko lepsi nez pruzkumnik.
milanmilanmilan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lubosh97 20. 1. 2008 13:27

Viem, ze je to OT...ale neskusali ste niekto pouzit tento fotak ako webcam?
Lubosh97
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chipoliny 20. 1. 2008 13:45

nezkoušel jsem to, nemůžu pomoct
chipoliny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cerno.byl 20. 1. 2008 18:38

Lubosh97 píše:Viem, ze je to OT...ale neskusali ste niekto pouzit tento fotak ako webcam?

zkousel jsem z nej dostat obraz pres gphoto, ale nejak se mi to nepovedlo, neni to podle nej podporovana funkce :(
cerno.byl
Kolemjdoucí