Panasonic DMC-TZ1 - prasklý displej

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod loookash 29. 4. 2009 13:58

Ahojte,

donedávna jsem byl šťastným majitelem DMC-TZ1, ale po pádu z poměrně malé výšky (cca 40 cm) na tvrdou podlahu praskl displej, fotoaparát jinak funguje úplně normálně, fotí, bohužel není vidět co.
Ptal jsem se na výměnu displeje u autorizovaných servisů v Brně a cnea vychází na cca 2500-3000,- což je hodně, proto se chci zeptat, jestli nemá někdo zájem na odkoupení tohoto foťáku za nějakou symbolickou cenu, spíš na náhradní díly.

l
loookash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vanDave 29. 4. 2009 15:26

Ještě bych zkusil neautorizovaný servis, přece nemůžou chtít 2000 za LCD displej.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 29. 4. 2009 19:00

2500-3000 je myslím celkem reálná cena (pokud je to komplet materiál + práce), ceny originálních náhradních dílů jsou jaké jsou, to je prostě fakt. Když kupuješ foťák, je na trhu konkurence. Když pak chceš náhradní díl, výrobce má monopol. A práce školeného technika taky něco stojí.

Tím neříkám, že se to vyplatí, když je nová TZ4 za 5000, jen že je to to reálná cena autorizovaného servisního zásahu. Já jsem kdysi reklamoval u FZ2 nakřivo usazený displej v EVF hledáčku, i když to bylo zadarmo jako reklamace, tak na opravence byla vyčíslená cena 1 500.
xtonda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vanDave 29. 4. 2009 22:52

Njn, ale stejně je to zlodějina, ten displej má cenu pár stovek. Za tu cenu se dá koupit LCD monitor 19"... :-]

http://vimeo.com/1771483
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Partl ... camera.jpg
http://www.velocity-media.net/forums/up ... 328728.jpg
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darkwulf 26. 7. 2009 13:03

Pardon za prizivenie sa na vlakne, ale nechcem zakladat nove (zbytocny bordel)

Takisto donedavna bolo s Panasonicom TZ1 vsetko v poriadku. Po jednej akcii bol odlozeny do puzdra, vytiahnuty az po mesiaci a odmietol sa zapnut. Aku dobity, fotak nereagoval. Po zvazeni bol odoslany do autorizovaneho servisu pre Panasonic tu v okoli, kde po mesiaci a pol vyhlasili, ze nevedia co mu je, resp. ze "ma asi daco so zakladnou doskou a urcite bude oprava velmi draha". Uz len tato samotna "diagnostika" ma pride na 10e, tak ma to pomerne dost vytocilo. A len by ma zaujimalo, ci ma niekto s niecim takymto skusenost, alebo je ten fotak vazne odpisany... :?: co by ma mrzelo teda. Dakujem.
darkwulf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cink1403 22. 11. 2009 19:34

Dobrej měl bych možná zájem o fot. na náhrdní díli kolik za něj chcete?
cink1403
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karmy 22. 11. 2009 19:56

Základní deska.. no, tak to je kaput, levnější je koupit nový. Kdysi se mi to stalo taky.
karmy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cink1403 22. 11. 2009 20:18

sháním tz1 na náradní díly přesně osvětlení displeje prisim pisněte jestli někdo má
cink1403
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skardicka 13. 7. 2012 11:30

Dobrý den, koupila bych Panasonic Lumic DMZ-TZ1 na náhradní díly od někoho, za symbolickou cenu. nevadí mi prasklý displej, a další vnější vady... Potřebuji spíše vnitřek fotoaparátu.
skardicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 3. 2013 13:18

Zdravím, měl bych zájem o panasonic dmc-tz1 na náhradní díly. V případě nabídky napište prosím na force.1164 zavináč gmail.com, děkuji.
anonymni

Odeslat příspěvekod honzak111 10. 3. 2013 03:17

Pokud ještě máte zajem o ND,na Panasonik TZ1:mám dva TZ1-stříbrny a modrý,oba maji OK displeje ,nabíječka 12 ks baterii to vše nabízím za babku !! Dohoda jistá
honzak111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod psebek 8. 7. 2013 11:10

Zdravim, pokud neni pozde mel bych o jeden z nich zajem.
Predem diky za odpoved
honzak111 píše:Pokud ještě máte zajem o ND,na Panasonik TZ1:mám dva TZ1-stříbrny a modrý,oba maji OK displeje ,nabíječka 12 ks baterii to vše nabízím za babku !! Dohoda jistá
psebek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrsze 31. 10. 2013 16:39

zdravim mate jeste ten fotak na nahradní díly? kdyztak mi napište na email usa.p@seznam.cz

-- 31. 10. 2013 17:40 --

psebek píše:Zdravim, pokud neni pozde mel bych o jeden z nich zajem.
Predem diky za odpoved
honzak111 píše:Pokud ještě máte zajem o ND,na Panasonik TZ1:mám dva TZ1-stříbrny a modrý,oba maji OK displeje ,nabíječka 12 ks baterii to vše nabízím za babku !! Dohoda jistá

zdravim mate jeste ten fotak na nahradní díly? kdyztak mi napište na email usa.p@seznam.cz
petrsze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bbéza 16. 12. 2013 21:18

loookash píše:Ahojte,

donedávna jsem byl šťastným majitelem DMC-TZ1, ale po pádu z poměrně malé výšky (cca 40 cm) na tvrdou podlahu praskl displej, fotoaparát jinak funguje úplně normálně, fotí, bohužel není vidět co.
Ptal jsem se na výměnu displeje u autorizovaných servisů v Brně a cnea vychází na cca 2500-3000,- což je hodně, proto se chci zeptat, jestli nemá někdo zájem na odkoupení tohoto foťáku za nějakou symbolickou cenu, spíš na náhradní díly.

l

Máte ještě prosím Vás ten foták co nabízíte za simbolickou cenu TZ1? Potřeboval bych přední modré plastové tělo na tento foták.
Bbéza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bbéza 21. 12. 2013 20:56

Dobrý den . Scháním ND na modrý foták Panasonic TZ1. Konkrétně přední díl tělo(skořepinu) fotáku. Pokud máte ND ozvěte se mi na davidcvrcek@seznam.cz Díky
Bbéza
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků