FF S6500fd dotaz na reklamaci

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Tarwas 4. 5. 2008 12:30

Zdravím, tak jsem se konečně rozhoupal dát foťák na reklamaci a chci se zeptat, jestli mi uznají odlepující se gumovej grip, začalo to tak po půl roce a dalšího půl roku ležel ve skříni:

ObrázekObrázek

je to docela nepříjemný a i nebezpečný

dále se chci zeptat na reklamaci snímače, jak to chodí, protože u nočních videjí se ukazují bílé zrnka velikosti rýže :) a třeba při focení západu slunce, jsem našel fialový bod, nedělá to pokaždé a fotky za dne dělá bezvadné. Uznají to na reklamaci? A to se mění čip nebo i sklo?

Dík
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 4. 5. 2008 22:32

Ukaz taku nocnu fotku. Mozno ide o beznu vadu (hotpixely) vsetkych fotakov (ktore to nasilu filtraciou neodstranuju).
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 6. 5. 2008 11:43

tú gumu by mali uznať, hoci tipujem, že sa budú brániť tým, že k tomuá došlo mechanickým opotrebovaním
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 8. 5. 2008 11:12

jsem jim psal a poslal vzorky fotek a napsali, ze to vyreklamuji a vymeni i s optikou, tak to tam ponesu, jenom aby to byla pravda :)
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 5. 6. 2008 17:35

tak jestli nekoho zajímá, jak to dopadlo, tak je tam nová optika se snímačem+kompletně překrytovaný foťák, takže je jako nový :)
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 5. 6. 2008 19:55

nerobili pri preberaní na reklamáciu žiadne problémy?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 5. 6. 2008 20:01

ne ne, reklamoval jsem to v AWH, opraveno cca za tyden, pri převzeti jsem si vsiml, ze se odlepuje zadni cast a on, ze technik vymenil predni dil, a ze si zadniho asi nevsiml a jestli bych se nemohl na druhy den zastavit, rano přišla sms, že je to opraveno. Maximalní spokojenost a super čas reklamace, když tam někdy jsou fronty, jak jim tam lidi nosí foťáky
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 5. 6. 2008 20:16

tak tomu sa hovorí profesionálny prístup. Nech Ti teda slúži S6500 čo najdlhšie. :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 7. 6. 2008 17:34

a jak to dopadlo s těmi "zrnky rýže" ? Je to lepší ? Jestli je to opravdu vada čipu či běžná věc ultrazoomů
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tarwas 26. 6. 2008 21:45

byl vadny snimac, vse je uz ok :)
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gajdost 29. 6. 2008 09:13

No ved niekto tu spominal ze za nocneho fotenia , bohvie v akom stave sa nachadzal uzivatel ktory fotil a videl zrnka rizota ci ryze /uz si nepamatam/ ... :)
D90 + 18-105
gajdost
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků