Panasonic DMC-TZ5 - obecná diskuze

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Pety 14. 4. 2009 18:27

Česky se to dá vymyslet v Zoner Photo Studiu, ale to není zadarmo. Anglicky zadarmo například http://www.softpedia.com/get/Multimedia ... ater.shtml
Určitě je víc možností, třeba někdo ještě poradí?
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vasyl 15. 4. 2009 13:35

je Zoner Photo Studiu zrovna mam tak to skusim diki moc
vasyl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 15. 4. 2009 15:20

Zkus funkci Text do obrázku s formátovacím řetězcem {TC#C:L#F:S}

Vyzkoušej a vylaď to na jedné, pak stačí jich v průzkumníku vybrat houf a spustit to na ně. Asi bych si hrál zvlášť s těmi na výšku a zvlášť s těmi na šířku.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vasyl 16. 4. 2009 14:12

Pety nevíš náhodou nějaká cestovní nabíječka do auta aby nemusil tahat baterku ven diki :-)
vasyl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 16. 4. 2009 17:53

Určitě existuje, je to otázka hledání na netu. A kdyby neexistovala, je možné použít nabíječku na 230V a malý měnič 12/230V.

http://menice-napeti.alarm-anno.cz/meni ... usovka.htm
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod labus 20. 4. 2009 20:03

Chtěl bych se zeptat, jestli konvertujete videa pořízená tímto fotákem do divx či jiné formátu. Hlavně bych to potřeboval kvůli zmenšení velikosti souboru, ale při zároveň co nejmenší ztrátě kvality. Videa točím v nejlepší kvalitě co aparát nabízí.
labus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod juraj.novo 12. 6. 2009 13:34

čaute chcem sa spýtať mám panasonic TZ 4 s angickým menu a chcel by som tam nainštalovať české menu viete mi dať nejaký soft, nieťo som našiel na nete ale mi to nefunguje!!!!!!
juraj.novo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 12. 6. 2009 15:36

Už se tady o tom muvilo:

"Zkoušel jsem to, sehnal jsem servisní manuál k TZ4/TZ11 (samozřejmě anglický), složitou manipulací jsem se (za cenu ztráty všech nastavení) dostal do servisního menu, kde se nastavuje oblast, pro kterou je foťák určen - a zjistil, že to nejde změnit. Pak jsem v tom manuálu našel informace o tom, co měnit jde a co ne - u foťáků pro Severní Ameriku a pro Japonsko to prostě nejde. Mám verzi P, tedy pro USA...

Dá se předpokládat, že pokud se to podaří, bude se muset navíc ještě přehrát firmware, aby se do přístroje dostala čeština. Ale to nevím jistě, tak daleko jsem se nedostal.

Pokud neumíš anglicky natolik dobře, abys to podle servisního manuálu dokázal, tak se o to radši nesnaž. Leda přes ten servis. A pokud umíš, tak si nech anglické menu i záruku..."
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod NiceOne 21. 6. 2009 10:32

TZ5 vs. TZ6

Ktery koupit? Rozdily v parametrech jsem si nastudoval, ted mi jde spis o praxi. Nemam prectena vsechna fora, tak nevim jestli nema nektery z nich nejaky zasadni nedostatek, ktery ten druhy nema :)

Vyhody
TZ5 - vetsi display s vetsim rozlisenim, vetsi snimac, video v HD rozliseni + veci s tim spojene, mensi cena, nizsi vyska
TZ6 - novejsi, o 1 MPX vetsi rozliseni, objektiv s vetsim rozsahem 12x zoom 25mm - 300, stihlejsi o 7mm, o 10g lehci, vetsi vydrz baterie

Je nejaky rozdil v kvalite fotek a videa pri stejnem rozliseni (nepocitam ted HD)?
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 21. 6. 2009 14:55

Z toho všeho by mě osobně zaujalo "o 7 mm štíhlejší". 25 mm ohnisko je taky fajn.
Pety
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků