DOTAZ-canon A550

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 28. 10. 2007 08:11

Dobrý den chci se zeptat jak je to skutečně s tímto fotoaparátem jestli pro potlačení ered eyes používá předblesk nebo jen diodu kterou jak jsem si přečetl v dnešní recenzi není přílíš účinná..Popřípadě jaky jiný fotoaparát v této cenové relaci a výbavě byste mi doporučili? Ten předblesk je asi nejlepší nechapu krok od canonu používat diodu :roll: :?
MB: gigabyte M52LS3,CPU:AMD Athlon 64X2 EE 4400+,RAM A-data Vitesta extreme X512MB 800mhz,GPU ATi RADEON X1550 512MB,Zdroj Fortron 350W
chlazení case: nanoxia FX 80X80>ted Noctua 80X80 1300ot/min.
jack kingmaster
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 31. 10. 2007 14:41

dióda na redukciu očí? :shock: To by musela byť riadne silná, navyše potom by svetlo skresľovalo fotenú scénu. Ak používa na redukciu červených očí diódu, tak potom je to o ničom redukcia...
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kromec 31. 10. 2007 15:06

Ta dioda sviti jen tesne pre expozici takze nic nezkresluje. Mel jsem to na sve A70. Kazdopadne predblesk je tez nicmoc. Ted mam Minoltu A200 ktera ma blesk dal od objektivu(vyklopny) a redukci cervenych oci mam vypnoutou a s cervenymi ocima mam minimalni problemy...
K tematu podivej se na FUJI F40 ,ale nevim jak ma reseny redukci cervenych oci.
http://www.zive.cz/Titulni-strana/Vybav ... fault.aspx
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 31. 10. 2007 17:45

no jasné, že ma nenapadlo, že ide o jednu a tú istú diódu :) Som myslel, že má 2 - jednu pre osvetlenie scény a druhú ako náhradu predblesku. V každom prípade diódy používané na osvetlenie scény sú relatívne slabé svojou intenzitou oproti blesku.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník