Olympus FE-190 a video

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Hacker Roll 25. 6. 2007 23:33

Ahoj,prosím mám výše uvedený digitální fotoaparát a chtěl bych se zeptat,jestli si můžu na pamětovou kartu nahrát nějaké video,třeba z pc a následně si ho přehrát ve fotoaparátu.Pokud ano,tak jak ? Už jsem to zkoušel nahrát,ale foták mi toto video nerozpoznal.Děkuji za odpověd a hezký večer.

Hacker Roll
Hacker Roll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 26. 6. 2007 10:17

To video musíš mít ve formátu co umí tvůj foťák. Podívej se do návodu jaký formát videa nahrává. A pak podle toho scháněj program na konverzi videa.
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hacker Roll 26. 6. 2007 11:39

No videa která přehraju z fotáku jsou pro QuickTime player,takže asi něco v tom formátu co ? Jinak díky moc za odpověd,pokusím se něco sehnat pro ty videa.Děkuji a hezký den.
Hacker Roll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 26. 6. 2007 11:49

Je to MOV ,kodek MPEG4. Zřejmě. Ale MOV je to zcela určitě.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hacker Roll 26. 6. 2007 15:18

A je na to nějaký konvertor,nebo něco jak si nahrát ty videa z pc do fotáku a pak je přehrál když to je v tom jiném formátu ? ? Díky za odpověd.
Hacker Roll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 26. 6. 2007 15:59

Zadej do vyhledávače xxx na MOV :wink:
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jedovaty 26. 6. 2007 16:01

Především je to celé asi blbost.A taky myslím,že stačí udělat video v malinko jiném bitrate a foťák ho už nepřehraje nebo s tím bude mít problémy.Vyzkoušet si to můžeš,sežeň si konvertor a potřebné kodeky a uvidíš.Nějak mi ale uniká smysl celé operace.
jedovaty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hacker Roll 26. 6. 2007 16:58

Smysl operace je ten,že jsem si chtěl nahrát do fotáku nějaké video a pustit ho v práci kolegovi.Ale asi to nebude tak lehké,protože jsem na fotáku natočil video,následně ho přehrál do pc,kartu z fotáku naformátoval,video přehrál zpět z pc na foták a i tak svoje vlastní video nenašel.
Hacker Roll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 28. 6. 2007 00:07

FE-190 robí MJEPG MOV videá.

len taká malá otázočka : nahrávaš tie videá do správnej zložky? Teda priamo do " 100OLYMP " :?:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hacker Roll 29. 6. 2007 06:25

Ano,jasně,nahrávám je pro jistotu všude i do mezisložek a pořád nic,nejde to,už jsem z toho na prášky :roll: Zajímavé je,že to nechce najít ani vlastní natočená videa po přrhrání zpátky.
Hacker Roll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 29. 6. 2007 06:33

Vlastní natočená videa by to mělo brát zpět.Pokud jsi je ,ale nepřejmenoval.
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jedovaty 29. 6. 2007 11:03

Tak mě napadá,že to bude asi systémem souborů,který je jiný na kartě a jiný na disku.
jedovaty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hacker Roll 4. 7. 2007 05:33

No já ty videa přejmenoval,tak to bude asi tím co ? Tak mě napadlo,že zkusím tam nahrát nějaké to mov video,ale ještě předtím ho přejmenuji na nějaké,které natočím z fotáku a mooooožna,že se chytím,jinak už fakt nevím a je to nějaké divné.
Hacker Roll
Kolemjdoucí