Přístroje KODAK

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 1. 4. 2007 12:51

Chtěl bych se zeptat zda máte nějaké zkušenosti obecně s digitály KODAK jeden kompakt se právě chystám koupit. pokud je nějaké téma ohledně tohoto otevřené tak se omlouvám ale nejde mi o konkrétní přistroj ale o zkušenosti s touto značkou :wink:
MB: gigabyte M52LS3,CPU:AMD Athlon 64X2 EE 4400+,RAM A-data Vitesta extreme X512MB 800mhz,GPU ATi RADEON X1550 512MB,Zdroj Fortron 350W
chlazení case: nanoxia FX 80X80>ted Noctua 80X80 1300ot/min.
jack kingmaster
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Miloš 1. 4. 2007 14:35

Zkušenosti dobrý mám se Z 7590
Miloš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 1. 4. 2007 15:41

jack kingmaster : takto veľa nezistíš. Je jasné, že sa nájdu užívatelia, ktorí majú dobré a aj takí, ktorí majú zlé skúsenosti s Kodakom. :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 1. 4. 2007 17:43

Měl jsem kodak cx7330 nebyl špatný ale par drobností my vadilo 1. za 2 roky používání jsem nepřišel na to jak nastavit aby foťák fotil několik fotek za sebou ( vím že to uměl ale když jsem to nastavil stejně udělal jen jednu fotku ) 2. když jsem fotil v lese (nebo tam kde na záběru bylo hodně zelené a hnědé ) tak ty barvy byli otřesné něco jako fialové 3.když jse vyndaly baterie tak jse vynuloval datum i čas. Tak to byli nevýhody.
A co jse mi líbílo? 1. ve své době stál parádních 6000 kč což pro mě bylo akorát (byl jsem student) 2.snadné ovládání 3.kvalita fotek byla na tehdejší dobu dobrá.
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 1. 4. 2007 18:19

Já už Kodak nechci :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Miloš 66 1. 4. 2007 19:08

Miloš 66
Návštěvník

Odeslat příspěvekod janfran 8. 4. 2007 20:25

Mám Kodak Z700. Pochvaluju si především jednoduché a zároveň na levný kompakt rychlé ovládání, kdy má řada funkcí svoje tlačítka. Především změna parametrů v poloautomatických režimech je udělána geniálně, moje nová fuji S6500 je v tomto ohledu pozadu. Na svou třídu je dobrý 5X zoom, líbí se mi podání barev.
Co mi ale hodně vadí je slabé ostření ve tmě a poměrně výrazný šum už na iso 200, a dále nemožnost jakkoli nastavit kontrast, sytost, doostřování, či manuálně kalibrovat bílou.
janfran
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 8. 4. 2007 20:34

Cenově se na Kodak ostatní už dotáhli.Už není důvod Kodak kupovat :lol: :lol: :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Návštěvník