DF a otresy

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Snoopy 10. 9. 2005 13:36

Jak moc vadi kompaktum ci EVF zrcadlovkam otresy. Rad bych si bral fotacek na cyklovylety, ale nerad bych si ho transportem nejak ponicil. Nejde ani tak o pad, jako spis otresy, kdyz jedu treba pres kameny, koreny apod. Aby se treba nehnul objektiv, cocky, nezasekla uzaverka apod. Do kapsy pod sedlo nebo pod ram bych ho asi nedaval, spis do batuzku na zada.
Naposledy upravil Snoopy dne 10. 9. 2005 16:06, celkově upraveno 1
Snoopy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Staněk 10. 9. 2005 14:40

No obávám se že docela vaděj. Určitě by nejlepší volba byla asi nejakej s pevnym objektivem ale to asi moc nechces?

ale z pohledu fyziky cim lehci stroj a jeho soucastky tim menši riziko poškozeni otresem....

ale z praxe nevim, občas fotak na kole jsme vozil ale silničáš...a tam to moc netřese....:-)
Pavel Staněk

Odeslat příspěvekod Mobil-man 10. 9. 2005 14:55

Ja se svym radsi moc neklepu :twisted:
Ale na tohle by byl urcite lepsi nejaky odolnejsi model (C-60 aj.)
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nesa 13. 9. 2005 09:52

Já si beru foťák v brašničce do brašny pod rám a zatim dobrý. Nadruhou stranu se mi pak občas stane, že první fotka je taková neostrá :)
Nesa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elho_cid 4. 11. 2005 10:18

Sohlasim s mobil-manem, moje C-50 prezila uz takovych padu... O nejake otresy bych se vubec nestaral. Tyhle olympusy byly "pancerove" a pokud vim, jeste se doprodavaji. Ale C-70 uz takovym dojmem bohuzel nepusobi...
Hoši, hoši, hoši, máte tu smrad jako v pekle.
elho_cid
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michael B. 15. 11. 2005 23:01

Raději ten kompakt než EVF zrcadlovku, ty obvykle mívají kvalitnější (a složitější) optiku a tam už by se problémy po čase mohly vyskytnout.
Michael B.
Návštěvník