kompakt bez zvláštních nároků tipy prosím.

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod pech. 18. 1. 2013 23:06

Zdravím, tak jsem ukončil trápení se stávajícím foťákem, kdy přesta fotit už úplně..

potřeboval bych tip, na kompaktní dig. foťák, ideálně na klasický baterky.

nároky nijak zvláštní, zoom stačí 3-4x optickej, aspoň 2,5" displej, schopnost nahrávat video nepřetržitě a se zvukem, stačí v základní kvalitě, možnost určitých zásahů do nastavení pro focení za horších podmínek se hodí, české menu výhodou.

doposud jsem měl obyčejný olympus fe-210 vyhovoval mi celkem bezvýhradně, ale na konkrétní značce netrvám, byť nějaký klasický známý výrobce je preferenční.

kolik by to mělo stát? tak nějak rozumně, což ale vyplyne z toho že to nemusí být extramodel ani novinka, jít do použité věci mám ale trochu strach.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reign 19. 1. 2013 13:33

zkus si projít tady ten výcuc doporučení, třeba si tam něco najdeš :-) ...na tužkovkách bych nelpěl, leda žebys plánoval expedici na 2 měsíce bez el energie

http://www.digimanie.cz/art_doc-9D8BDB4 ... 7640A.html
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 19. 1. 2013 16:47

Vzhledem k tomu, jak nenarocny si, bych ti doporucil navstivit (fyzicky ci virtualne) nejakou renomovanejsi fotoprodejnu a vybrat fotoaparat na tuzkovky podle toho, jak se ti vzhledove libi.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 20. 1. 2013 10:34

do dalšího kola teda postupují:
Canon P.S. A1300 / A1400
Nikon coolpix L26
Panasonic LS6e

Canon sx150 a Olympus SZ14 s přimhouřeným okem pro rozměry, jako našláplejší strojky, které úplně nepotřebuju.

nemáte někdo s některými z těchto typů zkušenost?
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin79 20. 1. 2013 17:34

L26 ma manzelka a je to des. Ale nevim jak fotej ostatni v tyhle cenovy relaci.
martin79
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pech. 20. 1. 2013 17:39

ok, vyřadím ho, zařadil jsem ho jen kvůli AA a slušné značce, nejvíce se mi líbí ten canon A1400
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků