Sony WX1...

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod zmizik 18. 11. 2009 22:18

Velmi rychle info, viac po vikende ked ho vezmem na "prechadzku" :)

+ splnil ocakavanie na **** z 5 a velkostou priam sokoval - ako N95

- LCD sa neda vypnut (co je logicke ked nema kukac, ale mohol sa dat) a histogram sa da zapnut iba vtedy ked sa zaroven zvysi aj jas disp :(
- v rezime manual sa neda nastavit cas/clona - cakal som ze aspon toto pojde

No a k samotnym fotkam. Fotene vsetko bez blesku a stativu v rezime Hand-held Twilight.

http://www.box.net/shared/6h7h8fny7c
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod numeros77 19. 11. 2009 20:39

ako som pozeral na fotky vyzeraju velmi pekne...
numeros77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zmizik 22. 11. 2009 14:30

http://www.box.net/shared/020hbozu7t

Tak prikladam foto zo vcera. No nieje to spatne, ale zas niekde ani ziadna slava. Na druhej strane vedel som do coho idem a som spokojny.

Hlavne +
: rychlost, nocne rezimy, velkost

Hlavne -
: je to uplny automat, malo nastaveni na moj vkus
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod numeros77 29. 11. 2009 18:03

to ze je automat mi 100% vadit nebude, max. nastavit na aky predmet ma zaostrit a HD video s dobrym zvukom a obrazom...nebudem snim robit umelecke fotky...len na cvakanie na spomienku...
to Zmizik: ty by si asi potreboval nejaku zrkadlovku ako vidim...
numeros77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 6. 12. 2009 14:16

ahoj, chci se zeptat, jestli se da opticky zoomovat pri nataceni videa a jestli nataci video az do zaplneni karty. Vypada to na fajn cvakatko.
Adam Bernau
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmizik 6. 12. 2009 14:53

Servus, zoomovat vie pocas natacania videa a na jeden zaznam nahra priblizne 29min. Potom pokracuje druhym zaznamom.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 7. 12. 2009 19:03

Diky za odpoved.
Adam Bernau
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmizik 24. 12. 2009 13:23

No a vcera mi tento fotacik nejaky dobrak od kosti ukradol :( Hadam mu posluzi tak dobre ako mne ale hlavne lepru na neho :)
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmizik 17. 2. 2010 17:48

Takze prva velka vitka sa nasla: pri pouziti blesku objektiv zatienuje lavy spodny roh foto :(

Da sa to obist trosku zazoomovanim ale nieje to uz ono.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurkar 17. 2. 2010 22:24

zmizik píše:Takze prva velka vitka sa nasla: pri pouziti blesku objektiv zatienuje lavy spodny roh foto :(

Da sa to obist trosku zazoomovanim ale nieje to uz ono.

hm, to fakt? nechcem rýpať, ale nieje to v držani tela foťáku? necloníš blesk prstami?
hurkar
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmizik 18. 2. 2010 08:19

Nie nie, blesk je z predu na lavej strane vedla objektivu. Objektiv prave cloni spodnu pravu cast zaberu (pri pohlade z predu). Keby sa blesk posunul viac nad objektiv, bolo by to ok, blesk je az priliz na lavo :( vid link http://www.box.net/shared/con5g073mp
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurkar 18. 2. 2010 11:27

zmizik píše:Nie nie, blesk je az priliz na lavo :( vid link http://www.box.net/shared/con5g073mp

aaa jasné, už to vidím neuvedomil som si to hneď. Tak to je trochu blbé, no ten foťák má na svoju triedu výborné fotky pri vysokom ISO práve bez blesku, tak blesku asi veľmi nevenovali pozornosť.
hurkar
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmizik 18. 2. 2010 11:41

No jo, inac je to sleha, foti to jak blazen :)
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků