Rodinny kompakt - poradte

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod gary.hobson 19. 10. 2008 19:22

Tak jsem byl dneska náhodou v tescu a měli tam Olympus Mju 840 za 3500kč. Tak jsem ho koupil protože má v příslušenství adaptér na Micro SD karty, mám doma 2 Gb a taky proto že mám pro tyto fotoaparáty slabost. Si pamatuju jak jsem chodil k jednomu známému do obchodu a mel tam mju 500- tehdy velice drahy. Mimochodem ten aparátek tam má dodnes. Tak jsem ho koupil i přes všechna dalo by se říci .- varování že Olympus již není to co býval.
Doma po rozbalení jsem ho vyzkoušel a mám na display vadný bod- svítí žlutě.
Tak jsem ho šel vyměnit- vyměnili mi ho.
Při dalším zkoušení focení a pod. vydává pri zaostřování takový zvuk- vychází to z objektivu. Je tento zvuk normální? Je to takové bzučení jen při zaostřování. Za případné odpovědi děkuji.
Jinak fotí docela dobře, teda proti samsungu l 730 co jsem měl předtím doma.
gary.hobson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 19. 10. 2008 20:25

Zaostřuje se motorkem - ten obvykle nějaký zvuk vydává, to je normální.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Daffid 14. 3. 2009 15:59

Dobry den,

nevite nahodou, proc mam ve fotaku (Panasomic FS3)pri vyberu rezimu foceni krome volby plne automatiky, automatiky a videa jeste dvakrat to same, kde se vybira, jestli to je krajinka, portret, jidlo, dite atp? Jednou bych to pochopil... V navodu jsem to nenasel. Kdybyste vedeli, tak predem diky.
Daffid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 14. 3. 2009 19:11

Určitě to tam je napsané. Co si v každé té pozici vybereš, to se zapamatuje, dokud to nezměníš nebo neresetuješ foťák do továrního nastavení. Takže když si například na jednu dáš krajinu a na druhou portrét, přepneš se příště do těchto režimů prostým natočením voliče.
Pety
VIP uživatel

Předchozí stránka