www.digipark.cz - zkušenosti s obchodem

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod imrwear 6. 3. 2008 19:31

Máte prosím někdo zkušenosti s tímhle e-shopem?
imrwear
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 6. 3. 2008 21:22

dokonca aj garantujú, že sa u nich nakupuje najlacnejšie -> garancia najnižšej ceny :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imrwear 7. 3. 2008 07:29

To ano, právě proto se ptám, vybrala jsem si tam pár věcí a na tomhle e-shopu mi vyjdou v porovnání s ostatními nejlevněji. Zajímali by mě osobní zkušenosti, jestli není problém s případnou reklamací a tak podobně. Nejde nákup fotoaparátu, ale o příslušenství.
imrwear
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ivette 19. 3. 2008 23:02

Zdravím, nemohla jsem nezareagovat když jsem viděla tento dotaz. Mrkla jsem na stránky které jsi zmiňovala a nemyslím si, že je to pravda. Srovnala jsem to s skyflyshop.cz, kde nakupuju a vím že tam dostanu vždycky zaručeně super servis a hlavně i dobrou cenu.
Tak to zkus, třeba Ti vymyslí i nějakou spešl cenu, já už jsem díky nim ušetřila jak blázen
Ivette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 3. 2008 23:12

Ceny normální. Nevidím nic extra
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivette 19. 3. 2008 23:25

No ceny jsou možná normální, ale vím, že se s nima dá super na všem domluvit. Málokdy se setkáš s takovou ochotou jako tam :-) A hlavně mají české výrobky, ne jako Pixmania
Ivette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 3. 2008 23:28

české fotoaparáty? :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivette 19. 3. 2008 23:34

No jako evropské, nebo jak se tomu nadává. S Evropskou zárukou. Pixmania je francouzska
Ivette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 3. 2008 23:42

S Evropskou zárukou. Pixmania je francouzska :lol: :lol: :lol: Co to je za řeč????? Francie je v Africe?
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivette 19. 3. 2008 23:48

Tak teď jsem se do toho uplne zamotala :lol: Beru. Ale víš jak to myslím, ne? Jako, že výrobek neni prostě český, ale koupený za hranicemi naší republiky. Pak bývá problém s reklamací, mě už se to stalo.
Ivette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 3. 2008 23:50

Chápu. Také nehodlám na Pixmánii nic nakupovat :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivette 19. 3. 2008 23:57

jsem ráda, že si rozumíme :-) Už jsem začínala mít dojem, že bych si to měla brát osobně :-) Doufám, že ne. Ale i přesto.....jsem se skyflyshopem spokojená. Víš co, jsou na trhu už dlouho a je to prostě záruka solidního nákupu. Nemám moc důvěru v tyto nové shopy, kterých je najednou plno.
Ivette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dieegoo 20. 3. 2008 11:54

Nevíš jak moc velké jsou ty slevy "na zavolání"? :)
dieegoo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ivette 20. 3. 2008 11:58

Kámoš si u nich teď kupoval D40-ku, dvouobjektivovou a dostal slevu litr. To je docela dobré ne? Předpokládám, že to bude asi tak od 1000-2000, ale fakt nevím jistě. MOžná u těch dražších foťáků to bude více. Však si tam napiš, určitě Ti poradí, fakt je s nima v pohodě domluva.
Ivette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dieegoo 20. 3. 2008 12:25

No zní to hezky, ale třeba na mironetu se D40 se dvěma objektivy dá koupit za nižší cenu než na skyfly se slevou na zavolání :) Takže zas reklamní tahák. Škoda.
dieegoo
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků