Vaše skúsenosti s www.megafoto.sk

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod erko1 28. 10. 2007 22:47

Chcem si kúpiť fotoaparát z http://www.megafoto.sk lebo inde ani v kamenných obchodoch ten typ už nemajú. Má niekto skúsenosti s týmto obchodom? Ako rýchlo dodávajú tovar, ako vybavujú reklamácie?ďakujem
erko1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fuseon 29. 10. 2007 09:14

megafoto je aj normalna kamenna predajna v bratislave a vybavuju to normalne ako v kazdom obchode myslim si ze mozes spokojne objednavat, ja som od nich nieco kupovat a v pohodke vsetko ako ma byt
Fuseon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cackot 29. 10. 2007 09:25

Kedysi som od nich objednaval sony dsc-h1, vsetko bolo v pohode. Kurierska sluzba bola Slovak parcel service /slovenske ups/, fotak bol zabaleny v 2 obaloch, platil som az kurierovi.

Takze z mojho pohladu bez problemov 8)
cackot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jolana 30. 10. 2007 21:41

Mna by skor zaujimalo o aky typ ide :mrgreen:
Ak mas na mysli FZ50, tak beriem, ale ostatne :?:

Ako sa uz hore pisalo, nieje to iba internetovy obchod, da sa zbehnut aj do Istropolisu, aj ja som si uz u nich objednavala, ale zaujima ma, co hladas? :P
jolana
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lochnesko 30. 10. 2007 23:44

filtre neodporúčam odtial brať, ja som si odtial kupoval cokin polarizák a neutrál, UPS-dobierka, a bolo to iba v takom "pukacom" obale, takže púzdro na filtre som mal popukané a to druhé dolámané...filtrom sa naštastie nič nestalo... len taký môj malý postreh ;)
Canon 20D,C 18-55 IS,C 100-300 USM, Canon 50mm Velbon , Lowepro, Sandisc, Carl Zeiss M42,
lochnesko
Návštěvník