Fotoaparát hlavně na video

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 6. 6. 2007 21:24

Co máte pořád s tím FZ7?? To je nějaký super stroj?? Je to EVF zrcadlovka (tedy ultra zoom) 12 zoom. Velká ,těžká. To se nedá srovnávat s nějakým maličkým kompaktem,i když chip je 1/2,5 jako u malých kompaktů :lol: :lol: Video 16:9 je mi na nic,když nemám širokoúhlou televizi ,ani monitor.
Naposledy upravil Petr1968 dne 6. 6. 2007 21:32, celkově upraveno 1
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Návštěvník

Odeslat příspěvekod USER47 6. 6. 2007 21:30

Vaclavbarak: Za ty peníze jsou možná i lepší foťáky. Jde hlavně o to, že ho cpeš do každýho příspěvku i v tématech, která se FZ7 nedotýkají.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 8. 6. 2007 14:59

Petr1968 píše:1411 kb/s je vysoký datový tok????/quote]

oproti iným má relatívne vyšší :?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Yarda 10. 6. 2007 06:06

Mám podobný problém. Hodil by se mi digitál se kterým by se daly natáčet krátké (stačí tak do jedné minuty) videosekvence co by se daly použít do návodu k použití, asi takhle:
"Stiskneme tuhle klávesu, v okénku na obrazovce počítače se napíše tohle a stroj co stojí vedle udělá tohle." Samozřejmě by se k tomu měl nahrávat i zvukový komentář. Ten digitál co jsem zkoušel (pravda, je už postarší) má malé rozlišení takže místo okénka s čísílky na monitoru bylo vidět jen pár barevných fleků.
Videokameru si kvůli tomu pořizovat nechci a vybírat bych případně chtěl z levnějšího konce. Pokud byste někdo měl nějakou radu, můžete mi k posouzení poslat nějakou krátkou videosekvenci na yarda@zoznam.sk.
Yarda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 10. 6. 2007 07:38

Yardo, na tvorbu návodů - není možná lepší vystačit si se softwarem, který přímo snímá dění na obrazovce počítače?
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Yarda 10. 6. 2007 10:47

Pokud bych se spokojil jen s děním na obrazovce tak asi ano - slyšel jsem o takových programech - někdy si to musím vyzkoušet.
Ale pokud je potřeba se podívat i na ovládané zařízení a ten mluvený komentář se asi také nahrává lépe na digitál než přímo do počítače tak si myslím že nějaký vhodný digitál by k tomu byl lepší, mj. i proto že je potřeba udělat videosekvenci i pro ovládání bez počítače.
Yarda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod solaris1 22. 6. 2007 12:46

odpoved: Canon PowerShot TX1

link
http://digiforum.zive.cz/viewtopic.php?t=3195
solaris1
Návštěvník

Předchozí stránka