w55 nebo s200?

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod orite 7. 5. 2007 18:28

Zdravim digi arenu chci si koupit fotak a vyber se mi zuzil na dva kandidaty a to sou nikon s200 a sony w55. Na toho sonyho sem nasel recenzi a docela se mi zalibyl takze zatim vyhrava. Na ten nikon sem nenasel nikde recenzi tak by me zajimalo jestli je na tom s fotkama dobre, respektive ktery z techto dvou byste mi doporucili.
Naposledy upravil orite dne 7. 5. 2007 22:15, celkově upraveno 1
orite
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Řepík 7. 5. 2007 20:52

Nepíšeš, na co ten foťák chceš používat, co převážně fotíš. Už jsi oba dva vyzkoušel v ruce, nebo se koukáš jen na Internetu...?

Řepík

P.S. příště bych volil lepší titulek
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orite 7. 5. 2007 22:27

Chci ho na obycejny foceni dovoleny, oslavy, momentky.... Proste takovej fotak porad pri sobe. V ruce sem zatim mel jenom sonyho a docela se mi zamlouval. Ten nikon sem jeste nikde nevidel ale laka me ze je jeste mensi a na nikon tu sou docela dobry ohlasy. Jeste sem premejslel o casio ale tam me odradilo ze maj spatny objektivy.

PS: zmena provedena DIKY :D
orite
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 7. 5. 2007 22:38

Nikon L 12.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orite 8. 5. 2007 10:58

Urcite dobrej fotak, ale ja bych radsi neco mensiho aby se to dobre nosilo treba i v kapse a to mi nejlepsi prisly ty dva mezi kteryma se rozhoduju, ale je mozny ze se pletu. Navic sem amater tak naky ty maly rozdily ani nepostrehnu.
orite
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 10. 5. 2007 23:45

tieto 2 foťáky sa podobajú ako vajce vajcu. takže to bude o osobných sympatiách ( a pam. kartách ).
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orite 11. 5. 2007 15:00

Takze je jedno kterej si znich koupim, fotky budou stejny?
orite
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků