Poradite nekdo s vyberem ultrakompaktu do kapsy???

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Jarek72 15. 9. 2006 08:03

Vybiram mezi temito modely:
Casio S600, libi se mi velikosta a mpeg4 video.
Canon ixus S60 , kvalita fotek ale uz je vetsi
Panasonic FX01 stabil. a sirokouhl. objekt.
Nikon Coolpix S5

Zatim nejvetsi kandidat je Casio a panasonic.

Prosim o kazdou radu nebo nazor.
Nemam v tomto vubec zadny zkusenosti jen chci aby to v kapsy moc nezavazelo a bylo to pohotovy proste na ruzny akcicky a aby to bylo na sd karty kterych mam doma uz plno.
Jarek72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepsa 15. 9. 2006 08:43

Zdarec ja mám Panasonic LZ5 je sice větší ale dá se sním pořídit dost pěkné fotky vzhledem k tomu že má stabilizátor obrazu tak jsem snim nadmíru spokojen dále ozvučené videosekvence což je plus pro tento foťák,ale pokud chceš radu dívej se po digi fotoaparátech tak aby meli vždy jen tužkové baterie,jelikož pokud budeš někde na výletě tak originál baterii těžko seženeš,ale za to tužkové baterie seženeš na každém rohu což je obrovská výhoda těchto fotoaparátů..zatim čauky
Pepsa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koumeles 15. 9. 2006 12:22

Pepsa píše:ale pokud chceš radu dívej se po digi fotoaparátech tak aby meli vždy jen tužkové baterie,jelikož pokud budeš někde na výletě tak originál baterii těžko seženeš,ale za to tužkové baterie seženeš na každém rohu což je obrovská výhoda těchto fotoaparátů..zatim čaukyo/quote]


A ja proc porad prodavaj fotaky na tuzkovky :D Pripada mi to jako pravek. V mobilech taky tuzkovky uz davno nejsou.
Tam kde koupis porandou baterku, na beznou fotak ani nezapnes, tak tam maji i el, proud. Nehlede na to, jak jsou nabijecky na lionky lehky a maly. Lionku mi nabili v kazdym kempu. Vydrz je fotak od fotaku, me vydrzi minimalne 200fotek. Lionku nabiji na 50% za par minut a poridim ji od 300stovek, ale jeste jsem si ji nikdy nekupoval, vzdy mi staci od vyrobce
Naposledy upravil Koumeles dne 20. 9. 2006 17:19, celkově upraveno 1
Koumeles
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 15. 9. 2006 21:29

pri ultrakompakte, predpokladám, ide aj o jeho hmotnosť. A s AA batériami vzrastie skôr než s Li-ion.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 15. 9. 2006 21:35

Na normální tužkové se foťák ani nezapne :mrgreen:
Petr.kkk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod odklizec 2. 10. 2006 12:34

Petr.kkk píše:Na normální tužkové se foťák ani nezapne :mrgreen:n/quote]
Ano? A to jsi slysel kde? Mam ricoh gx8, jede na dva tuzkove akumulatory (nebo vlastni ricoh baterku) a soucasti dodavky byly dve obycejne nenabijeci tuzkovky. Samozrejme, zaden zazrak, max. 20-30 fotek, ale jako nouzovka?.. ;)
odklizec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod elho_cid 2. 10. 2006 13:40

Jste trochu OT srandisti, nezda se vam?
Hoši, hoši, hoši, máte tu smrad jako v pekle.
elho_cid
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elho_cid 2. 10. 2006 14:34

Ten Panasonic neni v dane kategorii spatny, pokud se smiris s nadprumernym sumem a ergonomii cudliku. U Casia se mi osobne nelibi displej.
Canon je IMHO dost nekompromisne dobry, narozdil od Nikona, ktery kompakty v posledni dobe mrvi. Misto S5 bych doporucil se kouknout po Nikonu 5900 nebo 7900 ve vyprodeji, ty jsou bezvadny.
Hoši, hoši, hoši, máte tu smrad jako v pekle.
elho_cid
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků