Ma niekto skusenost s e-shopem:megafoto.cz?

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod brakod 3. 8. 2006 21:15

Chcem sa opytat ci ma niekto skusenost s e-shopem megafoto.cz, maju velmi dobru cenu na Canon EOS 5 D Kit 24-105 98 999kc s dph . Dakujem
brakod
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wikan 3. 8. 2006 21:50

Prestoze majitele jsou cesi, tak jde stale o nemecky obchod, takze nejspis nedostanes navod v cestine (nebo spis ve slovenstine). Jinak jde o zcela seriozni obchod.
Kupoval jsem u nich fotak a dokonce jsem ho i pozdeji reklamoval. Za dva tydny jsem ho mel zpatky opraveny, takze urcite doporucuji.

Jo a vzdycky jsem od nich dostal maly baleni gumovych medvidku jako darek :-)
Wikan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod manas 3. 8. 2006 22:03

No jasne, sice je v nemecku, ale komunikace v cestine, volani na ceska cisla a v pripade reklamace maji i zasiletelskou adresu v cechah. Mam od nich par veci a spokojenost.
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 4. 8. 2006 08:18

Dříve se jmenovali Fischer-Bernard a pod tímto jménem o nich najdete několik diskusí třeba na fotografovani.cz. Viz http://www.fischer-bernard.com . Obchod sám je v Žitavě (Zittau) a zásilky posílá z české pošty. Takže německé ceny a české poštovní poplatky jsou tím největším lákadlem pro nákup (poštovné z Německa si firmy účtují 15-25 euro). Může se ovšem stát, že návod nebude ani anglický, jen německý. Je možné se s nimi domluvit i na osobním odběru v Žitavě, je to hned u hranic.
Pety
VIP uživatel