canon A610

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod houskat 22. 2. 2006 03:32

ja vim ze uz tehle fotak tu nekolikrat probiranej byl, ale chtel bych znat hlavne nazor na to, ze je na baterky. kterej fotak ma presny a nebo co nejblizsi funkce jako A610 ale je na akumulator? (co treba lumix FX8?) pro ty co A610 maji... jaky mate baterky a kolik na to udelate fotek? moc dekuju
houskat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kubas 22. 2. 2006 08:04

Doufam ze ti soukroma zprava dosla a trochu pomohla ;) jeste jen koukam, ze premyslis o akumulatoru, ja mam Olymupus UZ 765 na akumulator a musim rict, ze tolik teda nevydrzi....je to lehci reseni, to ano, ale myslim, ze to udela tak 512MB fotek a menim...takze levnejsi reseni to rozhodne neni, protoze origos akumulator do olympusu je docela drahej. takze jsem rad, ze tam mam ty 4 baterky, jak jsem ti psal do SZ.
Let´s get relative...
kubas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubas 22. 2. 2006 08:10

A jestli ti jde o akumulator, tak ten se da koupit i do A610, ted jsme si na to vzpomel, ze to bylo v nabidce prislusentstvi, ale nevim kolik ot stoji :) Kubas
Let´s get relative...
kubas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod houskat 22. 2. 2006 19:59

dekuju za soukromou zpravu, fakt mi pomohla. a jeste me docela prekvapil ten akumulator u A610. jak je to reseny kdyz fotak v sbe nema nabijecku, aby si ho napojil do zasuvky a nabil ho? to nabojis v nabijecce jako v externim zarizeni? to bych si moc nepomohl, libi se mi u akumulatoru ze je nabijes primo ve fotaku a misto nabijecky potrebujes jen snuru. ale taky me docela potesilo, jak jsi rikal ze na to vyfotis pres 2GB fotek. to je docela slusny....ja jsem se prave bal, bo jsem slysel ze baterky se rychle vypraskaji.....ze vyfotim jako 20 fotek a hotovo. na to fotak nepotrebuju :-)
houskat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kubas 22. 2. 2006 21:44

U Olympusu UZ 765 mam taky akumulator a ten se taky vyndava a mas k tomu externi nabijecku, takze stejne jako baterky...nenasel jsem v tom vyhodu :) ohlende tech fotek kolem 2 GB, je to denodenni foceni, na parbach a tak, takze je to subjetivni, nekdy potrebuju blesk vic nekdy min...takze takove normalni foceni....a zalezi jaky rozliseni pouzivas, ja pouzivam nejlepsi kvalitu (na co jinak kupovat 5megapixl, kdyz bych pouzival treba jen 3megapilove rozliseni ze? :) ale pouzivam baterky 2500mAh, takze treba to bude min, kdyz to budou treba jine baterky.
Let´s get relative...
kubas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 23. 2. 2006 00:10

Mam v A610 baterky Sanyo 2500 mAh a v treskucej zime v minusovych mrazoch nafoti (bez blesku) minimalne 700 fotiek. Na viac som nemal nikdy nervy a tak som baterky potom nabijal. Podla trvania nabijania ostava v baterkach vzdy aspon 1/4 kapacity...

Raz som fotil na jedno nabitie tolko ze som zaplnil 1.3 giga na karte (max. kvalita)... A fotilo to stale, nikdy sa mi este nepodarilo akumulatory uplne vybit.

Displej samozrejme stale zapnuty, hranie sa s manualnym nastavenim, prezeranie fotiek atd atd...

To je dost snad aj na tyzdnovu dovolenku.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kubas 23. 2. 2006 08:05

Jojo jak rikam, nafotil jsem 2 GB fotek a taky jsem jeste nemel vybyte baterky uplne, ale taky jsme radsi uz nabyl...vic nezli o baterky se obavam o kapacitu karty :) vetsinou sebou na dovolenou taham i notebook, abych mel kam davat ty fotky ;)
Let´s get relative...
kubas
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků