Kodak CX7330 za 1990 Kč s DPH?

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petrxxx 23. 8. 2005 06:00

nabízí Mediastore. Cena se zdá neskutečná, ale volal jsem tam, a prý ho od 1.září budou mít v akci. Máte s ním někdo zkušenosti. Stojí si za to vystát frontu ? Díky za názor Petr
Petrxxx

Odeslat příspěvekod Návštěvník 23. 8. 2005 06:15

Není to zase Megavýprodej :mrgreen: ?
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Standa 23. 8. 2005 14:04

Není, tohle bude Gigavýprodej :mrgreen:
Standa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hjbvkwjbvkjb 23. 8. 2005 14:33

Mám přes rok CX 6330 a jsem s ním spokojenej,přestože má jen 2Mpix (CX 7330 pokud vím 3Mpix), jinak je to naprosto stejný. Na běžné fotky to bohatě stačí a zárověň nezabírají tolik místa na HD. Je to spíš na takové rodiiné foto, ale fotím i krajiny a kulturní akce a dobrý. Pro makro nevhodné, lze až od 30cm. Dají se fotit i dokumenty, takže v nouzi i jako horší scaner. Jenom bacha na přepálené pixely, musel jsem ho po měsíci co jsem ho koupil dát opravit. Nejlepší po zakoupení vyfotit tmu a zvětšením fotku prozkout, nejsou-li větší bílé či jinak barevné tečky.
Zde můžeš posoudit fotky (silně zkomprimované) : http://foto.tiscali.cz/myalbums.php
hjbvkwjbvkjb

Odeslat příspěvekod ttt 1. 9. 2005 14:37

Firma Mediastore - ať jdou do hajzlu. Byl jsem tam od osmi hodin od rána a přišel jsem na řadu až v 11 hodin . Samozřejmě že už foťáky nebyly!!! Měli jich tak 20 kusů. Tak proč vůbec dělaj takovou " šílenou AKCI " , když nemaj co prodávat . Hovada !!!!!!!
ttt

Odeslat příspěvekod Pavel Staněk 1. 9. 2005 15:46

pro nekoho, kdo občas něco cvakne fajn fotak ale zas to bude, že jich budou mit deset....takže nebudou:-)
Pavel Staněk