Kompakt/CSC pro foceni ditete

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod bob222 14. 9. 2020 10:11

Neboj, aj so seťákom sa po priclonení dá zahrať slušné divadlo!
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cport 14. 9. 2020 11:07

Jestli to je az tak akutni, tak bych si pujcil nejaky kompakt alespon pro zacatek. Ty prvni dny se uz nevrati

https://www.dpreview.com/forums/post/64084945
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kultus 14. 9. 2020 15:14

Myslis po odcloneni :D ale ne jako jde to jen si proste triskam hlavu o zed jaky jsem byl naivni...stve mne to uz jen z principu pekne fotky lezou i ze setaku, ten od fuji je nastesti nadprumerny i svetelne...ocenuji hlavne prirozene barvy krasnou pletovku SOOC ikdyz misto pro upravy je vzdy ;-) tak snad mam dobre nastaveny displej. Dnes prvni den doma...
Přílohy
20200914_171036_RAW.jpg
kultus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 14. 9. 2020 20:53

Pekný prcek. Prajem hlavne zdravíčko v dnešnej dobe.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 14. 9. 2020 20:56

kultus: velká gratulace tatínkovi, já už mám doma přes měsíc třetího prcka... :)
To s tím eglobalem je fakt smůla, asi to neměli skladem a nějak to nemohou rychle dostat do Evropy...
Mě dnes XC 35/f2 dorazil, 17 dní od objednání. Takže jejich status "in stock" byl skutečný...
foto1977
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod houghs 14. 9. 2020 21:06

Já myslím že i ten seťák dobře (a dostatečně) poslouží. Já fotil tyto okamžiky klasickou filmovou zrcadlovkou s běžným seťákem, u syna pak před 16 lety už byl k dispozici aspoň kompakt mizerné kvality, v té době půjčený. A jsem povděčný za to co mám.
houghs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lennyl_2 14. 9. 2020 21:46

kultus: krasne babatko. mne brat poslal fotku jeho maleho z porodnice iba z mobilu. teraz prcka fotim kedy chcem a furt sa skeri ked vidi fotak

prvaa fotka a aktualna :-D
Ivo.jpg


si pekne nastuduj nastavenia AF-C na tej Fujinke, ked sa ti zacne mrvit, aby si s tym f1,4 sklom mal presne zaostrene :p
Sony A7 IV + Sony FE 20/1,8G + Sony FE 35/1,4 GM + Sigma 50/1,4 ART DG DN + Sigma 85/1,4 ART DG DN + Sigma 100-400/5-6,3 DG DN
lennyl_2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 15. 9. 2020 06:18

Je to fesak a autickar koukam :) pekna fotka. Ona ted dost spi a tracking hodne lita kdyz nevidi oci-jedno oko-druhe-nos. Tracking jsem nikdy predtim nepouzival, takze mam porad navyk ostrit na stred,lock a rychle prekomponovat. Ale s cilejsim deckem uz to tak nepujde. Trochu se s tim ostrenim peru, chce to dostat do ruky. Zase kdyz spi je klidna tak se da zkouset...

Auto1977: dik, tak to vcera konecne odjelo z GLS centra...

edit: tak decko lezi v klidu, oci otevrene, svetla je dost a stejne neni schopen drzet zaostrene jedno oko. Nechapu, delam neco blbe? Lepsi podminky snad uz ani nejsou...nastaven wide/tracking a eye auto.
kultus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Obšák 15. 9. 2020 10:38

kultus: gratuluji k narození miminka a přeji hlavně hodně zdraví ;-)
Obšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kultus 16. 9. 2020 12:56

Díky Obšáku :) ma nekdo radu na nastaveni nebo obecne vyuziti toho trackingu a rozpoznani obliceje pro kloudne vysledky?
kultus
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků