SONY a jejich cenové akce

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod jan.novv 28. 12. 2019 10:27

Ahoj

Před necelým měsícem byla akce na SONY bezzrcadlovky . Sony A7 II tělo něco přes 22k , SONY A6500 cca. 24k . Mám foťák 3 roky a jsem s ním max. spokojen tak jsem to nechal být ale když teď vidím kam se ceny zase vrátily mě to trochu mrzí . Ty ceny byli lepší než za jaké se to pohybuje na bazarech a u Irů na Eglobal . Nesledujete to někdo dlouhodobě ? Byla to nějaká mimořádná akce s ohledem na nové A6100/6400/6600 nebo se toto opakuje pravidelně ? Teď píšou na BHfoto a Adoramě že ukončily prodej Sony A7 . Docela bych ještě jedno tělo za slušnou cenu vzal .
J.N.
jan.novv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod STigre 29. 12. 2019 01:16

Já jsem v té akci koupil na FotoŠkoda Sony A7R III + FE 55/1,8 ZA Sonnar T za 70 000,-, po uplatnění cashbacku to bude 62 500,- Kč. Byla to akce Black Friday.
STigre
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chodec80 29. 12. 2019 11:45

Sony cashback bývá celkem často (několikrát do roka), občas se to sejde i v rámci nějaké další slevy. Zajímavé bývají i Sony dny v Megapixelu, kdy je v rámci toho dne nějaká sleva na vybrané modely. A opět to někdy vyjde současně na cashback.

Mě takto mrzí FE85/1.8, normální cena cca 17k a akcích před Vánoci byla sehnatelná za 10-11k. No co, počkám na další ;-).
chodec80
Návštěvník