Kompakt do 200eur

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod PELOTON 23. 1. 2014 20:18

Prajem Vám všetkým pekný deň. Chcel by som si kúpiť fotoaparát kompakt a vôbec neviem ako nato aby som nebol neskôr sklamaný a preto by som Vás poprosil o radu ohľadne kúpi. Fotoaparát by mal stáť do 200euro (cca 5500KČ). Upozorňujem že neviem aké parametre a funkcie sú dobré a užitočné a tiež že nie som znalý tematiky a tak budem vďačný za každú objektívnu a užitočnú radu a informáciu.

Vopred za rady ďakujem Porubský Marek
PELOTON
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shadowinek 23. 1. 2014 20:27

Ušetřím ti studování a hledání na netu a doporučím to, co bylo doporučeno mě - Olympus XZ-10

Mám ho sice jen pár hodin, ale i na automatiku fotí (podle mého názoru) super fotky i za horších světelných podmínek. Pří manuálním nastavení by pak měl prý dosahovat ještě lepších výsledků :)
shadowinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PELOTON 24. 1. 2014 16:38

Dakujem za radu, vazim si to, ale mam vyhraneny financny strop na kupu kompaktu a teda maximum 200 eur ale com som pozeral na nete tak zariadenie, ktore ste mi odporucili je drahsie. Ale aj tak dakujem za tip.
PELOTON
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ghost_sk 10. 2. 2014 20:28

Radi ti dobre. Tych 30€ navyse sa oplati priplatit. Lebo inac budes neskor opat sklamany :-)

V tej kategori nic lepsie nie je... (IMHO :D )
Ghost_sk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 11. 2. 2014 13:39

plný souhlas s klukama, ten Olyk je za tu cenu supr nabídka... Projel jsem si slovenskou heureku striktně od 200€ dolů a našel ještě jeden zajímavý foťák http://sk.totalni-vyprodej.eu/canon-ixu ... y-4929b021 Olyk je samozřejmě lepší, ale toto byly velmi povedené kousky, žel novější snímače Canonu se stejnou velikostí mají už příliš mpix a obraz je horší, tady to minimálně na základní ISO fotí krásně

edit: kdybych si měl připlatit, tak toto je velmi zajímavá nabídka http://digitalne-fotoaparaty.heureka.sk/samsung-nx1100/
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Almik 11. 2. 2014 19:33

Nevím jak na Slovensku, ale v Brně XZ-10 za 5590,- (afoto.cz) ...těch pár eur navíc za to stojí...
FX: Nikon D750, Sigma 35/1,4 Art, Nikkor AF-S 85/1,8 G, blesky SB-800, SB-600
m4/3: Olympus E-M10, Panasonic 12-32/3.5-5.6, Samyang fish-eye 7,5/3.5, blesk FL-36R
Almik
Návštěvník