Chcete zrkadlovku? Viete čo je to bezzrkadlovka?

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Viete čo je to bezzrkadlovka?
Sú to všetky foťáky bez zrkadla 3 %  4%  [ 3 ]
Nezaujíma ma to, ja chcem zrkadlovku 5 %  8%  [ 5 ]
Viem že existujú, ale chcem zrkadlovku lebo to je profesionálny foťák 2 %  3%  [ 2 ]
Nikdy som o nich doteraz nepočul 0 %  0%  [ 0 ]
Neviem čo to je, ale viem kto je Ganec 20 %  32%  [ 20 ]
Dozvedel som sa o nich až na tomto fóre 0 %  0%  [ 0 ]
Už tu o nich aktívne diskutujem 1 %  1%  [ 1 ]
Poznám ich, ale vadí mi na nich .. (dopíš do diskusie ak to tam nie je) 14 %  22%  [ 14 ]
Bezzrkadlovky mi vyhovujú viac ako zrkadlovky lebo .. (dopíš prečo) 3 %  4%  [ 3 ]
Mám bezzrkadlovku a (alebo) som si vedomý jej výhod a nevýhod 14 %  22%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 62

Odeslat příspěvekod Puntík 14. 8. 2013 09:28

Minivěž je dobrý příklad, jen se nesmí zapomenout na bedny. Některým je dobré hned je vyhodit a koupit jiné. Jejich výhoda, oproti foťákům je, že budou hrát stále na úrovni. I když je majitel patrně s koupí nové věže patrně vyhodí také. :-))
C'est la vie.

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 14. 8. 2013 09:31

AndrewJ, vďaka .. doplnil som to tam (a trošku rozpísal). Môže byť?
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kentus 14. 8. 2013 09:33

Já bych navrhoval provést tady flame a totálně zničit tento topic, tak jak to Ganec dělá druhým, co vy na to?
kentus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 8. 2013 09:33

No nevím Puntíku, asi 100x jsem přišel někam, kde hrál mobil na hlasitej odposlech a nikdo si nestěžoval. Proti tomu jsou bedny od mikrověže za 10 000 Kč zlatý.

-- 14. 8. 2013 10:35 --

kentus píše:Já bych navrhoval provést tady flame a totálně zničit tento topic, tak jak to Ganec dělá druhým, co vy na to?

Základ je nekrmit trolla, bohužel vždy se najde někdo kdo je ontopic a skáče na špek. V postu nesmí být nic konkrétního na co by se chytl, jinak nalinkuje nějaký slrgear. DXo apod.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 14. 8. 2013 09:37

Radek71 - taky se mi protáčejí panenky, když slyším, na co se vrtěj, nerozumím tomu.
Kvalita jde do kopru obecně. Snad jen na ten povrch se dbá.

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 8. 2013 09:41

Velký foťáky jsou přeci přežitek, 3/4 lidí fotí mobilama a pomocí Instagramu to špičkově vylepšují. :D
myšpulín
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kentus 14. 8. 2013 09:46

Já bych raději než minivěž doporučoval domácí kino - můžeš to připojit prakticky k čemukoliv, i k PC a reproduktory jsou obvykle vyladěny na to, aby podávaly kvalitní zvuk. Čuměl jsem, že třeba mé domácí kino, které jsem kupoval před X lety má výkon nějakých 400W, kdežto minivěže mívají jenom tak 100W. A taky bych dal skoro ruku do ohně za to, že zatímco mé staré kino slouží dodnes, tak ty dnešní odejdou po dvou, třech letech.
kentus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 14. 8. 2013 09:51

Koukám, že se hlasuje zase od nuly...
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 14. 8. 2013 09:58

Ganec dnes otvoril frontu a bojujej na max. :)
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 14. 8. 2013 10:02

kozakm, dobrý postreh.
Pridal som novú voľbu a nastavil možnosť opravy .. asi sa to zresetovalo.
Prosím zahlasujte ešte raz. Vďaka.
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FXE1 14. 8. 2013 10:08

kozakm píše:Začíná džihád. Bezzrcadlovka akhbar!

Všetko je tak ako má byť, ateizmus je následok teizmu :)

The Show Must Go On :)
FXE1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 14. 8. 2013 10:14

Copak domácí kino, ale já teď vážně vybírám uzavřená domácí sluchátka s cenovou hladinou do 2000 Kč, PortaPro se vážně nedá...
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kentus 14. 8. 2013 10:15

Jo, PortaPro jsou naprd, sice mají celkem dobrou konstrukci, ale ten přebasovaný zvuk...
kentus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 14. 8. 2013 10:21

Ta věž je pěkná... Před lety když jsem zařizoval byt jsem si koupil za pár tisícovek minivěž a geniuskové hometheatry. Se základníma reprákama nehrála špatně, ale když se na to píchli bedny... Tedy to samé jako s objektivem :)
Ale já nejsem až tak na hudbu, takže nakonec to dopadlo tak, že jsem si pustil v koupelně k cigárku mobil ve skleničce. Jestli to tu bude číst nějaký hudební fajnšmekr co jede na vinylu, mp3 je pro něj největší zlo, bude vědět co to pro nás znamená odšuměný přeostřený komprimovaný jpg :)

Jinak je fajn že jsi Ganče nedal do ankety správnou odpověď, tedy kompakt s výměnnými objektivy. Nic víc nic míň :)
http://www.flickr.com/photos/ticmartin
Callgaro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 14. 8. 2013 10:27

Prostě je potřeba se smířit s tím, že nekdo je hifista a někdo lowfista. A to platí jak v audiu, tak ve fotografii.
Melancholický Trol
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka