Profikompakt vs. UZ

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod reign 12. 11. 2012 13:02

pokud to není už moc drahé, tak velký rozsah zoomu při slušné kvalitě má Nikon P7000/P7100
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zino333 12. 11. 2012 14:33

Ten Nikon P7000 je už moc. Chcel by som do toho investovať tak cca 150-200€. A o nejaký veľký rozsah zoomu mi skutočne nejde. Dôležitá je pre mňa obstojná kvalita obrazu v danej kategórii... Skôr by som prijal nejaké vyjadrenia ku k modelom, ktoré som uviedol, prípadne obdobnú alternatívu.
HP: iMac > Roon (Tidal) + HQplayer > Chord Hugo TT2 > Meze Empyrean + Audeze LCD-2C
Speakers: Cambridge CXN + CXA80 > Wharfedale EVO 4.3 + REL t5i

Na predaj: PMC twenty.21
zino333
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mirk 12. 11. 2012 15:14

Podobně jsem vybíral dárek pro mámu. Nakonec to vyhrál Nikon P300, s ostatními tebou jmenovanými zkušenost nemám. Příjemně širokoúhlých 24mm na různé domácí oslavy atd, světelnost od 1,8 ( pravda na dlouhém konci už nic moc... ale dá se s ním rozostřit pozadí ), kompaktní velikost, zoom stačí... Sám fotím se zrcadlovkou a P300 si sem tam půjčím když se mi nechce tahat celá výbava a jsem spokojen. Na takové to rodinné foto a podobně si myslím naprosto bez problému. A kvalita fotek je podle mě velmi dobrá - ne pro hnidopichy, ale lidem co chtějí zachytit různé okamžiky svého života bez nějakých uměleckých ambicí se bude líbit.
mirk
Kolemjdoucí

Předchozí stránka