Nikon D700 - podvodná nabídka?

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod reign 6. 5. 2012 19:57

http://foto.bazos.cz/inzerat/15925954/Nikon-D700.php

nedalo mi a zavolal jsem... Prý likvidují firmu a nabízí ho za 50% nákupky - údajně 24000! Nezdá se mi, žeby elektroworld měl u Nikonů takový rabat. Veškeré informace jsou ne netu nezjistitelné, komunikace paní na telefonu (mimochodem, jméno se neshoduje) působí všelijak, jenom ne důvěryhodně... Jo a firma se skladem - vlastně i s majitelem a zaměstnanci - sídlí údajně v Aši.
Zkusili jste to někdo taky, nebo jsem jediný hravý? :-)
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kentus 6. 5. 2012 20:43

Tohle je podvod, viz. ten příběh na paladix.cz o tom jak jakože někdo vyprodával ateliér s 5DMKII za pár tisíc...
kentus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 6. 5. 2012 20:50

máš link?

-- 6. 5. 2012 21:03 --

jo, detail, měli jich prý 7
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod player 6. 5. 2012 22:04

Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 6. 5. 2012 22:10

jj, zítra zkusím policajty, jestli s tím budou ochotni něco dělat... Je to hnus velebnosti.
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod player 6. 5. 2012 22:15

Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ZbRock 6. 5. 2012 22:43

kamoš to ze zvědavosti zkusil asi před 2 měsícema (taky na N700 za 12k), dokonce se domluvil, že si ho vyzvedne osobně, ale v den D se nikomu nedalo na uvedený tel. dovolat. Při prvním kontaktu to zvedl nějaký údajný zaměstnanec, že to asi šéf něco prodává a za chvilku mu "šéf" volal zpět, ať pošle peníze na účet, že obratem posílá foťák, prý má poslední dva z pěti původních.
Peníze předem kamoš samozřejmě posílat nechtěl, tak že na dobírku, ale za tu zase chtěli zálohu tuším 700,-, jako náklady na dopravu a záruku, že si to opravdu vyzvedne. To se zase nedomluvili a nakonec teda, že přijede osobně, že si ho šéf veme z práce domů. A výsledek je na začátku příspěvku.
ZbRock
Kolemjdoucí