Zkušenosti s prodejcem

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod jakub štěpán 30. 4. 2012 22:54

Ahoj všem,

nemáte prosím někdo zkušenosti s tímto prodejcem? http://www.paladix.cz/bazar/index.php?uid=26474

Nabízí elektroniku za bezkonkurenční ceny, dovoz z USA. Platba předem přes Western Union.

Celkem mě to láká, ale zas bych nerad jen tak vyhodil deset tisíc a naletěl podvodníkovi, kterého je nemožné dohledat.

Díky!
Botanika, masožravky, focení, cestování, IT ...
stepanjakub1@seznam.cz
jakub štěpán
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod player 1. 5. 2012 01:52

Absurdne nizke ceny a nabidka fotaku, ktery se uz leta nevyrabi snad hovori jasne, ne??
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakub štěpán 1. 5. 2012 08:17

Že nabízí i modely, co se už nevyrábí, to neberu jako jasnou známku podvodu. Nízké ceny mohou být spojené i s tím, že už jsou to prostě starší modely. Ale asi je to tak, jak myslíš ;-). Jen jsem se chtěl zeptat, jestli náhodou někdo nemá osobní zkušenost.
stepanjakub1@seznam.cz
jakub štěpán
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ivaneck 1. 5. 2012 08:45

Neverim tomu Western Union. Kdyby mel Paypal, tak mas na nej aspon nejakou paku, takhle jsou to vyhozeny prachy
ivaneck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakub štěpán 1. 5. 2012 09:50

Tak jestli to je nějaký podvodní, tak asi ví, proč právě Western Union. PP bych taky raději.

Poohlížel jsem se po Panasonicu DMC-GH2 a on ho nabízí i s objektivem, kterým jsem nedávno kupoval za 18 tisíc, za něco málo přes 10 000 Kč.
stepanjakub1@seznam.cz
jakub štěpán
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod emet 1. 5. 2012 10:53

Tak já zkušenosti mám, i když ne zrovna s tímhle prodejcem. Narazil jsem na dost podezřelých inzerátů buďto anglicky nebo špatně přeložené do češtiny většinou z Anglie. Jakmile chtějí platit jen přes Western Union, můžeš mít jistotu, že to je podvod. Jakmile jsem se na takový inzerát zeptal u inzertního portálu, okamžitě je nechali smazat. Doporučuju udělat to samé a další takové inzeráty hned nahlásit. To je jediná obrana. Tady je například podobný problém: http://www.mzv.cz/london/cz/obchod_a_ek ... firmy.html
Zkoušel jsem jim i psát, jestli se dá s takovými inzeráty něco dělat a odpověděli mi, že jedině přes Anglickou policii. Takže jedině mazat, mazat, mazat.
emet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakub štěpán 1. 5. 2012 12:45

Díky za odpověď ;-). Teď už to vidím jasně. Napíšu jim, ať to raději smažou.
stepanjakub1@seznam.cz
jakub štěpán
Kolemjdoucí