NIKON COOLPIX L110 - KOUPI ČI NEKOUPIT

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod metallek 9. 8. 2010 20:51

Chtěl bych pořídit kompakt co má lepší objektiv - zamlouvá se mi nikon coolpix L110 , na který jsem dostal tip , bohužel se moc nevyznám a tak přemýšlím jestli ano či ne , abych neudělal blbost a nelitoval mám cca 8 tis. na nákup .Jaká je kvalita Nikonů všeobecně co se týče zpracování a spolehlivosti ??
Máte někdo zkušenost s tímto kompaktem ? Proč ho koupit ??? nebo nekoupit ??? díky za jaký koliv názor
Naposledy upravil metallek dne 9. 8. 2010 21:27, celkově upraveno 1
metallek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 9. 8. 2010 20:55

Musí to mít 15x ZOOM?
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod metallek 9. 8. 2010 21:08

eventuelně nemusí ,ale na škodu to snad není , nebo ano ? . Upřímě líbí se mi že je 15x otázka je aby to k něčemu bylo
metallek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 8. 2010 21:19

No k nečemu to je. Byl jsem v zoo a v ohradě byli krásní bílí vlci. No bohužel na druhé straně ohrady. Tak co, nahodil jsem optický zoom a je to jako bych tam stál. Z digitálním by to bylo na houby.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metallek 12. 8. 2010 13:25

S-Tony píše:No k nečemu to je. Byl jsem v zoo a v ohradě byli krásní bílí vlci. No bohužel na druhé straně ohrady. Tak co, nahodil jsem optický zoom a je to jako bych tam stál. Z digitálním by to bylo na houby.

Máš L110 ? jsi spokojený ?
metallek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pufko 12. 8. 2010 14:10

metallek a pri pohlade na iné bežné UZ ti na L110 nič nechýba ?? Podla mna je "oholený" od takého dôležitého prvku ako je volič režimov...
Niekomu (úplná Lama) to zjednoduší život, bežnému užívatelovi naopak skomplikuje...
pufko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metallek 12. 8. 2010 14:36

pufko píše:metallek a pri pohlade na iné bežné UZ ti na L110 nič nechýba ?? Podla mna je "oholený" od takého dôležitého prvku ako je volič režimov...
Niekomu (úplná Lama) to zjednoduší život, bežnému užívatelovi naopak skomplikuje...

co jsem se díval tak výběr režimů je pod jedním knoflíkem , sice to nebude tak rychlý a praktický ,ale se svými nároky bych to nepovažoval za překážku :-)
hlavně mi jde o to zdali tento foťák něco vydrží ,jestli má kvalitní objektiv jestli není poruchový atd .... hlavně aby něco vydržel někteří uživatelé ho chválí a jsou spokojeni a jeden můj známý ho musel druhý den reklamovat jelikož se mu objevoval černý pruh přez dispay a vada byla v objektivu
metallek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pufko 13. 8. 2010 19:47

metallek už len kôli tomu ovládaniu by som ho nekupoval, je to ako na starej Š120 nastavovať vonkajšie spätné zrkadla...
Čo sa týka kvality alebo výdrže, vedz, že je to ako keby šli všetky z jedného pásu... To že sa kamošovi porúchal neznamená že sú poruchové, pretože pri kúpe všetko fungovalo a to sa ti môže stať u ktoréhokolvek výrobcu...
pufko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 8. 2010 19:52

Zlaté nastavování. Levné a bezporuchové. Né skurvená elektrika :D :D :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN