VK Servis Praha 8

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Honza729 1. 6. 2010 16:51

Důrazně varuju eventuelní zákazníky firmy VK Servis v Praze 8, Voctářově ul. 8 (v areálu Kauflandu) před nákupem jakékoliv techniky. Já jsem i přes varování známého začal komunikaci s touto firmou, jmenovitě s prodejcem jménem Pátek, na kterého je kontakt na webu. Ten mi 14 dní sliboval, že přijde mnou požadovaný objektiv, dokonce mi řekl, kolik jich přijde, že si mohu vybrat mezi několika, vyzkoušet na prodejně, apod. Volal jsem minulý týden třikrát, vždy jsem byl ujištěn, že jsou na cestě, k dodání v pondělí, 31/5. Ten den ráno jsem tedy volal, zda jsou, bylo mi řečeno, že přijdou po 18.hodině, ať si zavolám. Tak jsem volal, opět mi řekl to samé, že přišly, jsou na skladě a nebude problém si pro něj v úterý odpoledne, kdy mám čas přijet, že mi jeden dá stranou. Tak jsme se domluvili, já dnes přijel. Na prodejně nějaký mladý kluk, s úsměvem mi sdělil, že všechny prodal na základě internetových objednávek, které jsou týden staré a vpodstatě se mi vysmál do očí, co že se jako divím. Mnou zbytečně ujetých 60 km na prodejnu a zpět mu bylo samozřejmě jedno. Chtěl jsem mluvit s majitelem, řekl mi, že spojení je na webu. Tak jsem odjel zpět do firmy, podívám se na net, spojení samozřejmě není. Tak volám zpět, ten člověk mi řekne s klidem, že spojení na majitele je na vizitce na prodejně........no prostě mlžení, mlžení a hra na kočku a myš.

Majiteli nemám šanci se dovolat, maily, telefony na webu končí u těchto dvou "obchodniku" na prodejně, takže dovolat se řešení na úrovni nejde.

Varuju tedy případné další zájemce o VK servis byť jen zavadit pohledem.

Honza
Honza729
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vkservis 10. 6. 2010 15:22

Dobrý den,

Je vidět, že pan Honza neví, kde by naší společnosti uškodil. Pro upřesnění, diskuse na toto téma probíhá zde

http://forum.fotografovani.cz/read.php? ... 99,5040156

i zde

http://forum.digineff.cz/read.php?41,5039499,5039499

Zdraví, Ondřej Pátek, VK Servis
vkservis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kozakm 10. 6. 2010 15:39

DIskuse na digineffu i fotografovani jsou totožné, jen vystupují (z historických důvodů?) pod více doménami.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honza729 11. 6. 2010 21:26

Pane Pátku, vaší společnosti škodíte nejvíce vy sám. V té diskuzi je to jasně vidět. Místo jednoduchého slova "Promiňte" a návrhu řešení z vaší strany jen útočíte a překrucujete fakta. Nevšiml jsem si toho jen já, ale i jiní diskutující. Na vašem místě bych byl rád, že diskuze na digineffu utichla a přesouvá se do zapomnění.....
Honza729
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 11. 6. 2010 22:38

//Pety: S dovolením to zamknu, každý, koho to zajímá, už ví, o co jde.
Pety
VIP uživatel